Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu

Knihy

Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu

Hodnocení: 0x
  • 4

A je to tady! Nové vydání jedné z nejúspěšnějších knih pro všechny, kteří se začínají seznamovat s počítačem a s nejčastěji používanými programy, mezi než patří i tabulkový kalkulátor Excel - nyní aktualizované podle nejnovější verze Excelu 2007. Autor srozumitelnou formou ukázuje, že Excel není pouze pro úzkou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Počítáme v Excelu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu

Specifikace Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 45 Kč

A je to tady! Nové vydání jedné z nejúspěšnějších knih pro všechny, kteří se začínají seznamovat s počítačem a s nejčastěji používanými programy, mezi než patří i tabulkový kalkulátor Excel - nyní aktualizované podle nejnovější verze Excelu 2007. Autor srozumitelnou formou ukázuje, že Excel není pouze pro úzkou skupinu odborníků, ale naopak že si v tomto programu najde své každý. Během čtení se setkáte s řadu ukázkových tabulek z praktického života, takže si uděláte konkrétní představu o oblastech, kde vám může » ... a dál?

Produkt Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu

Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu - parametry

Název produktu: Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 45 Kč
Maximální cena: 45 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

A je to tady! Nové vydání jedné z nejúspěšnějších knih pro všechny, kteří se začínají seznamovat s počítačem a s nejčastěji používanými programy, mezi než patří i tabulkový kalkulátor Excel - nyní aktualizované podle nejnovější verze Excelu 2007. Autor srozumitelnou formou ukázuje, že Excel není pouze pro úzkou skupinu odborníků, ale naopak že si v tomto programu najde své každý. Během čtení se setkáte s řadu ukázkových tabulek z praktického života, takže si uděláte konkrétní představu o oblastech, kde vám může být Excel nápomocen.


Přidat recenzi pro Tomáš Šimek: Počítáme v Excelu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.