Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Rada, Jana Tkáčiková, Ondřej Kunc: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář (E-KNIHA)

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Rada, Jana Tkáčiková, Ondřej Kunc: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář zákona č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství, ve znění pozdějších předpisů směřuje na výklad podmínek provozování vinohradnictví a vinařství v České republice, a to včetně zapracování výkladu posledně přijaté novely v podobě zákona č. 256/2011 Sb., která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85568

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tomáš Rada, Jana Tkáčiková, Ondřej Kunc: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář (E-KNIHA)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 285 Kč

Komentář zákona č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství, ve znění pozdějších předpisů směřuje na výklad podmínek provozování vinohradnictví a vinařství v České republice, a to včetně zapracování výkladu posledně přijaté novely v podobě zákona č. 256/2011 Sb., která zapracovává do předpisu poslední reformu společného trhu s vínem v Evropské unii. Výklad je rozdělen do čtyř základních bloků. První část je věnována předmětu právní úpravy, vymezení vztahu k zákonu č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových » ... a dál?

Produkt Tomáš Rada, Jana Tkáčiková, Ondřej Kunc: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář (E-KNIHA)

Tomáš Rada, Jana Tkáčiková, Ondřej Kunc: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Tomáš Rada, Jana Tkáčiková, Ondřej Kunc: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 285 Kč
Maximální cena: 363 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář zákona č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství, ve znění pozdějších předpisů směřuje na výklad podmínek provozování vinohradnictví a vinařství v České republice, a to včetně zapracování výkladu posledně přijaté novely v podobě zákona č. 256/2011 Sb., která zapracovává do předpisu poslední reformu společného trhu s vínem v Evropské unii. Výklad je rozdělen do čtyř základních bloků. První část je věnována předmětu právní úpravy, vymezení vztahu k zákonu č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a vymezení základních pojmů. Druhá část se koncentruje na vinohradnictví včetně problematiky stanovených pěstitelských oblastí, hektarového výnosu a správy produkčního potenciálu. Třetí část komentuje vinařství se zaměřením na obecné povinnosti výrobců, povolené enologické postupy a označování produktu včetně požadavků na ně kladených. Čtvrtá část se zaměřuje na zatřídění produktu, dozor a odpovědnost včetně sankcí, Registr a Vinařský fond. Zákon o vinohradnictví a vinařství od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář - Tomáš Rada; Jana Tkáčiková; Ondřej Kunc. Účelem komentáře je seznámení zájemců s právní úpravou

vinohradnictví a vinařství v ČR i poskytnutí pomocníka odborné

právnické veřejnosti, jakož i samotným vinohradníkům

a vinařům, kteří musejí s těmito předpisy denně pracovat.

Komentář není pouhým strohým shrnutím zákonného znění, ale výkladem

provázanosti českých a unijních předpisů. Publikace: Zákon o vinohradnictví a vinařství. Komentář - Tomáš Rada; Jana Tkáčiková; Ondřej Kunc.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.