Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem

Hodnocení: 1x
  • 4

4., přepracované vydání. Velmi úspěšná populárně psychologická příručka o duševním zdraví, jedna z nejúspěšnějších publikací zkušených psychologů Tomáše Nováka a Věry Capponi a zároveň dlouholetý bestseller nakladatelství Grada vychází již ve čtvrtém, přepracovaném vydání. Čtenářská obliba této knihy svědčí o tom, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sám sobě psychologem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 167 Kč

Velmi úspěšná populárně psychologická příručka o duševním zdraví, jedna z nejúspěšnějších publikací zkušených psychologů Tomáše Nováka a Věry Capponi a zároveň dlouholetý bestseller nakladatelství Gra ... a dál?

Produkt Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem

Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem - parametry

Název produktu: Tomáš Novák, Věra Capponi: Sám sobě psychologem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

4., přepracované vydání. Velmi úspěšná populárně psychologická příručka o duševním zdraví, jedna z nejúspěšnějších publikací zkušených psychologů Tomáše Nováka a Věry Capponi a zároveň dlouholetý bestseller nakladatelství Grada vychází již ve čtvrtém, přepracovaném vydání. Čtenářská obliba této knihy svědčí o tom, že téma sebepoznání je nevyčerpatelné a aktuální pro každou generaci. Stále znovu se ptáme, kdo jsme, kam směřujeme, co nás činí spokojenými či nespokojenými. Autoři poskytují všem, kdo se chtějí vydat na cestu sebepoznání, nezbytné teoretické znalosti o základních vlastnostech lidské psychiky, ale především se zaměřují na přesah psychologických poznatků do praktického života. S charakteristickým nadhledem popisují nejčastější předsudky, obranné mechanismy, stereotypní myšlenkové pochody a komunikační hry, které nám komplikují život, a neopomíjejí ani základy relaxace, meditace a asertivity. Text obohacují testy, cvičení a příklady z praxe, které čtenářům pomohou lépe se orientovat ve vlastních motiv ech a cílech. Z obsahu  Autor o autorce  Shrnutí  Úvod První pomoc pro čtenáře této knihy Úvod a vysvětlení ke čtvrtému vydání Kdo jsem, odkud přicházím, kam jdu? Po dvaceti letech… Co s rozumem?  Měření inteligence Inteligence jako „globální vlastnost“ nebo souhrn různých schopností Které schopnosti, respektive dovednosti mají vlastně inteligenční testy měřit? Hry pro milovníky hádanek a hlavolamů Hodnocení Po dvaceti letech… Hry, které hrajeme sami se sebou Test: Znáte se? Hodnocení Jak se obelháváme Racionalizace Mechanismus kyselých hroznů Vytěsnění Přesun Ztráta paměti Kompenzace Projekce Kde bych já byl, kdyby mi to někdo (či něco) nekazil(o) Já jsem…, a kdo je víc Sladké citrony Proč se obelháváme Po dvaceti letech… Hledání sebe Test: Máte se rádi?  Hodnocení Relaxační techniky Jacobsonova progresivní relaxace Jednoduché svalové uvolnění Rychlé uvolnění Protistresová relaxace Relaxace s prvky meditace podle Shakti Gawainové Relaxace podle M. Šlepeckého Relaxace s koncentrací na dech Uvolněná koncentrace Cvičení se siderickým kyvadlem Meditace Víte, co chcete? Jak hledat Jak to nechat koňovi aneb Sankalpa Dvě magické otázky Metoda volných asociací Stanovení cílů podle Shakti Gawainové Plánování života podle M. Šlepeckého Návštěva čínského chrámu Všechny cíle byly stanoveny – zbývá maličkost: uskutečnit je 1. Jízdní řád 2. Techniky využívající síly představivosti Imaginativní rozhodování Po dvaceti letech… Jak si nezkazit náladu Jste depresivní?  Situační deprese a reakce na aktuální stres První pomoc v akutní stresové situaci Co s depresemi Jak z deprese – návod pro racionální povahy Antidotum proti sebemrskačským hrám Jak ven z deprese – pro imaginativní typ osobnosti Po dvaceti letech…  Komunikace Test: Jak se domlouváte? Co nás ve škole nenaučili Po dvaceti letech…  Hry, které hrajeme s druhými Po dvaceti letech…  Asertivita  Test: Umíte se prosadit? Test: Jste asertivní?  Co s manipulací Můžeme se bránit? Jak se asertivně domáhat


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.