Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě

Hodnocení: 1x
  • 4

Úspěšný český psycholog se snaží dobrat odpovědi na stále živou otázku rodičů, pedagogů a psychologů: Co lze u dítěte chápat jako zdravé sebevědomí? Hledání odpovědi přirozeně vede k tématu výchovy a jejího vlivu na osobnost dítěte. Jak tedy vychovat přiměřeně sebevědomé dítě, které nepochybuje o své vlastní hodnotě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak vychovat sebevědomé..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 161 Kč

Úspěšný český psycholog se snaží dobrat odpovědi na stále živou otázku rodičů, pedagogů a psychologů: Co lze u dítěte chápat jako zdravé sebevědomí? Hledání odpovědi přirozeně vede k tématu výchovy a jejího vlivu na osobnost dítěte. Jak tedy vychovat přiměřeně sebevědomé dítě, které nepochybuje o své vlastní hodnotě a vládně díky tomu důvěrou v sebe i ve své okolí? Tomáš Novák na příkladech ze své poradenské praxe dokumentuje jak autoritativní, direktivní výchovu, tak ochranitelský, až rozmazlující výchovný styl, » ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě

Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Jak vychovat sebevědomé dítě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Úspěšný český psycholog se snaží dobrat odpovědi na stále živou otázku rodičů, pedagogů a psychologů: Co lze u dítěte chápat jako zdravé sebevědomí? Hledání odpovědi přirozeně vede k tématu výchovy a jejího vlivu na osobnost dítěte. Jak tedy vychovat přiměřeně sebevědomé dítě, které nepochybuje o své vlastní hodnotě a vládně díky tomu důvěrou v sebe i ve své okolí? Tomáš Novák na příkladech ze své poradenské praxe dokumentuje jak autoritativní, direktivní výchovu, tak ochranitelský, až rozmazlující výchovný styl, plodící na jedné straně úzkostné osobnosti deformované drilem, na druhé straně osobnosti zdánlivě silácké, s uměle nadsazeným sebevědomím. Ačkoliv autor uznává, že žádný výchovný postup neskýtá naprostou záruku úspěchu, přiklání se k trendu tzv. uvolněného rodičovství s nadhledem, podporuje demokratické výchovné postupy, "otužování" samostatností a zdůrazňuje význam kladného přijetí dítěte. Z obsahu Úvodem Co to je, když se řekne... Mění se děti i požadavky na ně kladené Útěcha i naděje z historie Kořeny zdravého sebevědomí A co otec (a manžel)? Gender a sebevědomí Některé psychické souvislosti sebevědomí Dopad psychických ztrát Vnímání sebe sama a sebevědomí Proč to všechno? Kdy začít? Úskalí sociální role přiměřeně sebevědomého dítěte Musí láska a pravda zvítězit i při výchově dětí? Styl či způsob výchovy dítěte v rodině Jak správně dál podle Earla S. Schaefera? "Česká cesta" k problematické výchově Kde se to v nás (rodičích) bere? Tělesný trest není řešení problémů, může ale být hrobem sebevědomí Vliv tělesného trestu na dětskou psychiku Šikanování a sebevědomí Rozdíly mezi žertováním (škádlením) a šikanováním Osobnost trýznitele a oběti Šikanování v rodině Pseudopedagogická šikana Hodláte vychovat podceňující se dítě? Bonus pro starší a pokročilé Postup pro ty, kdož vskutku nenechají nic náhodě. Zn.: Upřímně a vážně Výchovné fauly "Jante" aneb "já tě... (sebevědomí odnaučím!)" Vaše sebevědomí bude opravdu vysoké! Když si ho (mimo jiné testy) zvýšíte... Všeho moc škodí: "Memento mori" výchovy k přehnanému sebevědomí Internetové zrcadlo Dva pohledy na jednoho člověka Více odměn, méně trestů - stačí to k podpoře sebevědomí? Asertivita - "Bič nebo tyč" pro sebevědomí dítěte Zvládli jste společnou maturitu s dítětem! Závěr Přečtěte si


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.