Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdá se vám to povědomé? Máte. Máte pocit, že jsme popsali právě vás? Věřte, že v tom nejste sama. Kniha, kterou držíte v ruce, vám poradí, že jestli chcete přežít, musíte myslet především sama na sebe. Poznáte, že nejste jediná v této situaci, a rady a zkušenosti známého českého psychologa PhDr. Tomáše Nováka se vám ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak (ne)rozumět emocím ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 83 Kč

Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že jsme popsali právě vás? Věřte, že v tom nejste sama. Kniha, kterou držíte v ruce, vám poradí, že jestli chcete přežít, musíte myslet především sama na sebe. Pozn ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů

Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdá se vám to povědomé? Máte. Máte pocit, že jsme popsali právě vás? Věřte, že v tom nejste sama. Kniha, kterou držíte v ruce, vám poradí, že jestli chcete přežít, musíte myslet především sama na sebe. Poznáte, že nejste jediná v této situaci, a rady a zkušenosti známého českého psychologa PhDr. Tomáše Nováka se vám určitě stanou „nadějí a světlem na konci tunelu“. Z obsahu Cílová skupina čtenářů – pro koho jsem především psal tuto knihu  Úvodem 1. Historie učitelkou…, nebo mučitelkou? 1.1 Ženy pečují více 2. Oč jde ve stáří? 3. Bílá nemoc 3.1 Co je ještě v normě 3.2 Co již není v normě 3.3 Pomoc jako štafeta, ne splátka dluhu 3.4 Nepříliš veselá historka ze spisovatelství 4. Specifické bariéry komunikace 4.1 Stáří, předsudky a „sebenaplňující proroctví“ 4.2 Na názvu záleží 5. Superděti a supervztahy 5.1 Sociální vzor – pomáhat je správné 5.2 „Třetí věk“ jako radost ze stárnutí 5.3 Pečovatelský přístup a my staří 5.4 Co nás čeká…, i když některé mine 5.5 Pečovat doma, nebo zajistit péči institucionální? 5.6 Diagnóza: pečování 6. Musismus a skutkařství kontra asertivní práva 6.1 Pověz mi, zrcadlo… 6.2 Nezlobte se na zrcadlo aneb Komentář k otázkám 6.3 Čtyři části koláče 6.4 Moudrost stáří: útěcha, nebo ironie? 7. Se stářím do křížku 7.1 Na koho to (slovo) padne…  7.2 Je možné pomoci? 8. To jsou paradoxy 8.1 Extempore jedna: Matka jako stresor 8.2 Extempore 2: Kotě je solidní… lidé někdy ne 8.3 Extempore 3: Dopis 8.4 Extempore 4: Návštěva primariátu MUDr. Danteho A. 8.5 Extempore 5: Ať vás ani nenapadne jednat podobně! Závěr ovšem stojí za zamyšlení.  9. Může být stáří šťastné? 9.1 Stáří nás moří – mimo jiné občas depresemi 9.2 Virtuální cvičení 10. Aby nás stáří jenom nemořilo 10.1 Osm podstatných kroků na životní cestě 10.2 Život plyne jak voda… 10.3 Co je samo o sobě horší než stáří? 11. Komunikace bez trpkosti 11.1 Člověk jako „mluvící živočich“ 11.2 Mimoslovní složky řeči 11.3 Jak se domluvíme beze slov Tón jako sdělení S úsměvem jde všechno lépe… Komunikace prostřednictvím čichu Tělesná vzdálenost a doteková komunikace Vzdálenost a blízkost v konfliktu Vzájemné pohyby komunikujících 11.4 Poruchy komunikace 11.5 Interpretace pocitů toho druhého 11.6 Obětní beránek 11.7 Černý Petr 11.8 Jak poznat „jablíčka z jednoho stromu“ Jak poznat depresi beze slov? Co s tím? 11.9 Inspirace C. R. Rogersem – což to zkusit nedirektivně 11.10 Mlčení – dobrý sluha, ale zlý pán 11.11 Vodítko pro komunikaci 11.12 Vidim – desatero chování vůči seniorům 11.13 Příběh jako memento k desátému bodu z Vidimi 12. Bariéry nejen komunikační 12.1 Rodinná solidarita Která charakteristika je ta pravá? Jaká je vaše rodina? 13. Na konci… 14. Místo závěru bonus – KPZP 14.1 Sýýýr vyvolává mír 14.2 Dech – „levný a dobrý“ 14.3 Ještě jedno cvičení pro pokročilé 14.4 Santóša – základ, na němž se dá stavět Literatura Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů - Tomáš Novák. Přichází žena lehce po třicítce, možná starší. Pečuje o rodinného příslušníka – seniora či seniorku. Má mnoho úk


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.