Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Líbal, Petr Kout: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady

Knihy naučná literatura

Tomáš Líbal, Petr Kout: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady se zaměřuje na oblasti, které v účetní a daňové praxi působí těžkosti. Uvádí popis problémů a nabízí jejich účetní a daňové řešení, zejména z pohledu daně z příjmů a daně z přidané hodnoty. Je doplněna velkým množstvím ilustrativních příkladů. Grafické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649
skladem

Jaké má kniha
Komplikované účetní pří..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tomáš Líbal, Petr Kout: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 331 Kč

Publikace: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady 2015 - a jejich daňové dopady - Petr Kout; Tomáš Líbal. Kniha Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady se zaměřuje na oblasti, které v účetní a daňové praxi působí těžkosti. Uvádí popis problémů a nabízí jejich účetní a daňové řešení, zejména z pohledu daně z příjmů a daně z přidané hodnoty. Je doplněna velkým množstvím ilustrativních příkladů. Grafické zpracování odlišuje citace příslušných předpisů od výkladové části a příkladů. Členění » ... a dál?

Produkt Tomáš Líbal, Petr Kout: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady

Tomáš Líbal, Petr Kout: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady - parametry

Název produktu: Tomáš Líbal, Petr Kout: Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 331 Kč
Maximální cena: 436 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Komplikované účetní případy a jejich daňové dopady se zaměřuje na oblasti, které v účetní a daňové praxi působí těžkosti. Uvádí popis problémů a nabízí jejich účetní a daňové řešení, zejména z pohledu daně z příjmů a daně z přidané hodnoty. Je doplněna velkým množstvím ilustrativních příkladů. Grafické zpracování odlišuje citace příslušných předpisů od výkladové části a příkladů. Členění publikace je přehledné podle jednotlivých tematických okruhů. Jednotlivé kapitoly se zaměřují na dlouhodobý nehmotný a hmotný majetek, operace s pohledávkami, náklady z pohledu zahrnování do základu daně z příjmů, operace s cizí měnou, účetní případy související s vlastním kapitálem, zaměstnanecké benefity, ceny mezi spojenými osobami a další otázky. V přílohách příručky najdete i užitečné praktické pomůcky. Zpracování publikace vychází z právního stavu platného k 1. 1. 2015. Ing. Petr Kout, CSc. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou. Problematikou daní se zabývá více jak 20 let. Od roku 1993 působí jako daňový poradce. Lektorsky působil v řadě renomovaných nadnárodních účetních, daňových, poradenských a jiných společností, je vysokoškolským učitelem. Tisíce hodin odpřednášel v odborných kurzech pro veřejnost. Napsal několik odborných knih a pravidelně přispívá do časopisů. Tomáš Líbal Absolvent střední ekonomické školy. Od roku 1991 působí jako účetní poradce. Bohaté zkušenosti ze své konzultační činnosti mimo jiné i jako asistent daňového poradce přenáší do seminářů, které lektorsky zajišťuje. Jako autor a spoluautor napsal řadu odborných publikací a článků. Spolupracoval i při vývoji nových výukových pomůcek v oboru účetnictví, využívajících výpočetní techniku.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.