Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě

Knihy

Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě

Hodnocení: 0x
  • 4

Nová kniha Břicháče Toma „Máme to rádi zdravě“ vám opět přináší spoustu nových receptů do vaší kuchyně. Jednoduché, zdravé a přesto výborné recepty, na kterých si pochutná celá rodina. Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Jaké má kniha
Máme to rádi zdravě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě koupíte i tady

Specifikace Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 248 Kč

Nová kniha Břicháče Toma „Máme to rádi zdravě“ vám opět přináší spoustu nových receptů do vaší kuchyně. Jednoduché, zdravé a přesto výborné recepty, na kterých si pochutná celá rodina. Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání. A nově jsou přidány i recepty na zdravé pečivo a makové koláčky. Všechny recepty jsou bez použití bílé mouky, klasického cukru a droždí. Tím jsou recepty mnohem lehčí na trávení a přesto chuťově » ... a dál?

Produkt Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě

Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě - parametry

Název produktu: Tomáš Kosačík: Máme to rádi zdravě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nová kniha Břicháče Toma „Máme to rádi zdravě“ vám opět přináší spoustu nových receptů do vaší kuchyně. Jednoduché, zdravé a přesto výborné recepty, na kterých si pochutná celá rodina. Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání. A nově jsou přidány i recepty na zdravé pečivo a makové koláčky. Všechny recepty jsou bez použití bílé mouky, klasického cukru a droždí. Tím jsou recepty mnohem lehčí na trávení a přesto chuťově výborné. Co pro vás Břicháč Tom připravil: vybrané nejlepší recepty z kuchyně Břicháče Toma, vše z dostupných surovin, které seženete v každém obchodě, jednoduchá příprava, kterou zvládne každý, zajímavé kombinace a nevšední recepty, klasická česká jídla, která znáte z české kuchyně a nyní uvařená v odlehčené variantě, na své si přijdou vegetariáni i masožravci a také milovníci sladkého, kteří se nemusí bát přibírání. V knize se můžete těšit například na tyto recepty: arašídové tousty, cukeťák, hruškový koláč, rychlá hovězí líčka, skořicoví mini šneci, zdravá sekaná, tvarožník, špenátová roláda, ohnivá mozzarella, palačinkové buchtičky s ovocem. Nov kniha Břich če Toma M me to r di zdravě v m opět přin spoustu nov ch origin ln ch receptů do va kuchyně. Jednoduch , zdrav , a přesto v born j dla, na kter ch si pochutn cel rodina. A hlavně, tento způsob vařen v s začne bavit! Cel kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v n v e od sn dan , přes svačiny, pol vky, obědy, večeře až po zdrav mls n . Co pro v s Břich č Tom připravil: ◦ pečlivě vybran nov recepty z kuchyně Břich če Toma◦ v e z dostupn ch surovin, kter seženete v každ m obchodě◦ jednoduch př prava, kterou zvl dne každ ◦ zaj mav kombinace surovin a nev edn recepty◦ klasick česk j dla, kter zn te z česk kuchyně a nyn uvařen v odlehčen variantě◦ na sv si přijdou vegetari ni i masožravci a tak milovn ci sladk ho, kteř se nemus b t přib r n V knize se můžete tě it např klad na tyto recepty: ◦ ara dov tousty◦ cukeť k◦ hru kov kol č◦ rychl hověz l čka◦ skořicov mini neci◦ zdrav sekan ◦ tvarožn k◦ pen tov rol da◦ ohniv mozzarella◦ palačinkov buchtičky s ovocem Knihy Břich če Toma patř k nejobl beněj m kuchařsk m knih m u n s, prodalo se jich přes 390 000 kusů. Obl bily si je stovky tis c nad en ch čten řů a z skaly několik oceněn Česk bestseller.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.