Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech

Hodnocení: 1x
  • 4

Dokazování v medicínskoprávních sporech - Tomáš Holčapek . Kniha Dokazování v medicínských sporech se soustředí na problematiku, která je pro spravedlivé řešení sporů vyplývajících z odpovědnosti za poskytovanou zdravotní péči stěžejní, tedy především na náležité zjištění skutkového stavu, které umožňuje následně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech koupíte i tady

Specifikace Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Kniha Dokazování v medicínských sporech se soustředí na problematiku, která je pro spravedlivé řešení sporů vyplývajících z odpovědnosti za poskytovanou zdravotní péči stěžejní, tedy především na nále ... a dál?

Produkt Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech

Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech - parametry

Název produktu: Tomáš Holčapek: Dokazování v medicínskoprávních sporech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dokazování v medicínskoprávních sporech - Tomáš Holčapek . Kniha Dokazování v medicínských sporech se soustředí na problematiku, která je pro spravedlivé řešení sporů vyplývajících z odpovědnosti za poskytovanou zdravotní péči stěžejní, tedy především na náležité zjištění skutkového stavu, které umožňuje následně právně posoudit důvodnost uplatňovaného nároku na odškodnění či jiné zadostiučinění. Zabývá se postupně jednotlivými stavebními kameny odpovědnosti v kontextu soudního sporu a zkoumá, které skutkové předpoklady musejí být prokázány nebo jinak zjištěny, kdo ve vztahu k nim nese důkazní břemeno, jak přesvědčivý důkaz musí být podán a jaké techniky pro ulehčení tohoto důkazního břemene bývají využity či by mohly být využity. Opírá se přitom nejen o platné české právo a rozhodnutí českých soudů v konkrétních případech, ale též o uvažovanou rekodifikaci občanského zákoníku, jakož i o srovnání se zahraničními právními úpravami i praxí. Dokazování v medicínskoprávních sporech - Tomáš Holčapek od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.