Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Fiala, Peter Zborník, Jaroslav Vostatek: Návrh penzijní reformy

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Fiala, Peter Zborník, Jaroslav Vostatek: Návrh penzijní reformy

Hodnocení: 1x
  • 4

Návrh penzijní reformy – (verze s NDC) - Tomáš Fiala, Jaroslav Vostatek, Peter Zborník. Koncepce (analýza) penzijní reformy CESTY (verze s NDC) navrhuje podobně jako verze s e zohledněním výchovy dětí v průběžném systému korigovat či přebudovat stávající systém - změnit charakter a výši odvodů a odstranit či zmírnit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tomáš Fiala, Peter Zborník, Jaroslav Vostatek: Návrh penzijní reformy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 52 Kč

Koncepce (analýza) penzijní reformy CESTY (verze s NDC) navrhuje podobně jako verze s e zohledněním výchovy dětí v průběžném systému korigovat či přebudovat stávající systém - změnit charakter a výši odvodů a odstranit či zmírnit diskriminaci rodin s dětmi. Důrazně oponuje privatizaci penzijního systému prosazené vládní koalicí v sérii zákonů na počátku listopadu 2011. Vychází z modelu individuálních účtů důchodových nároků (notional defined contribution, NDC), které se osvědčily v řadě evropských zemí (např. » ... a dál?

Produkt Tomáš Fiala, Peter Zborník, Jaroslav Vostatek: Návrh penzijní reformy

Tomáš Fiala, Peter Zborník, Jaroslav Vostatek: Návrh penzijní reformy - parametry

Název produktu: Tomáš Fiala, Peter Zborník, Jaroslav Vostatek: Návrh penzijní reformy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 52 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Návrh penzijní reformy – (verze s NDC) - Tomáš Fiala, Jaroslav Vostatek, Peter Zborník. Koncepce (analýza) penzijní reformy CESTY (verze s NDC) navrhuje podobně jako verze s e zohledněním výchovy dětí v průběžném systému korigovat či přebudovat stávající systém - změnit charakter a výši odvodů a odstranit či zmírnit diskriminaci rodin s dětmi. Důrazně oponuje privatizaci penzijního systému prosazené vládní koalicí v sérii zákonů na počátku listopadu 2011. Vychází z modelu individuálních účtů důchodových nároků (notional defined contribution, NDC), které se osvědčily v řadě evropských zemí (např. Švédsku, Itálii, Polsku, Lotyšsku, Norsku), a které obnovují princip plateb do systému na bázi sociálního pojištění. Pro budoucí důchody počítá s vytvořením dvou veřejných penzijních pilířů, solidárního a pojistného. První vytvoří rovný důchod v základní výši; druhý se opírá o princip starobního pojištění v podobě procentuálního podílu z hrubé mzdy, jímž podporuje zásluhovost. Návrh penzijní reformy – (verze s NDC) - Tomáš Fiala, Jaroslav Vostatek, Peter Zborník od nakladatelství Cesta v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.