Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Fait: Přechodem bez obav

Knihy

Tomáš Fait: Přechodem bez obav

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Hormonální substituční terapie - Nehormonální léčba - Prevence v přechodu - Zdravý životní styl - Antikoncepce v přechodu - Hysterektomie. Stárnutí populace mění strukturu společnosti. Ženy stále delší část svého života prožívají v období nedostatku ženských pohlavních hormonů – estrogenů, a tak čelí nejen obtížím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přechodem bez obav
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Fait: Přechodem bez obav koupíte i tady

Specifikace Tomáš Fait: Přechodem bez obav

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 116 Kč

Stárnutí populace mění strukturu společnosti. Ženy stále delší část svého života prožívají v období nedostatku ženských pohlavních hormonů - estrogenů, a tak čelí nejen obtížím spojeným s jejich akutn ... a dál?

Produkt Tomáš Fait: Přechodem bez obav

Tomáš Fait: Přechodem bez obav - parametry

Název produktu: Tomáš Fait: Přechodem bez obav
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hormonální substituční terapie - Nehormonální léčba - Prevence v přechodu - Zdravý životní styl - Antikoncepce v přechodu - Hysterektomie. Stárnutí populace mění strukturu společnosti. Ženy stále delší část svého života prožívají v období nedostatku ženských pohlavních hormonů – estrogenů, a tak čelí nejen obtížím spojeným s jejich akutním nedostatkem, ale i zrychlení stárnutí organismu.  Kvalita života se staví do středu zájmu společnosti zaměřené na výkon, a tím i medicínského oboru klimakterická medicína.  Cílem knihy je objasnit laické veřejnosti fyziologii i patofyziologii klimakteria a předvést současné možnosti léčby hormonální i nehormonální, léčbu pomocí přípravků OTC a alternativní metody léčby. Upozornit na rizika tohoto období, možnosti jejich prevence úpravou životního stylu a na přínos preventivních a screeningových programů v tomto věku.  Kniha je určena především ženám nejen v období menopauzy a jejich rodinám a blízkým, může být však užitečná i pro odbornou veřejnost. Kniha se snaží shrnout současné názory na hormonální léčbu klimakteria, popsat její přínosy i rizika, nabídnout informace o základních alternativních přístupech a současně ukázat přínosy četných preventivních programů určeným ženám této věkové skupiny.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.