Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny

Knihy

Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny

Hodnocení: 1x
  • 4

Dětství je nejen osobní a neopakovatelná vzpomínka každého dospělého člověka, je to také specifický sociální svět, který moderní společnost prostřednictvím svých sociálních institucí (především státu, školského a zdravotnického systému, veřejného mínění a rodiny) vytváří, konstruuje, aby mohla vychovávat z lidského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny koupíte i tady

Specifikace Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 91 Kč

Kniha se věnuje metodám zvládání informačního přesycení: materiálním praktikám čtení 16.–18. století, vizualizacím kvantitativních dat v 19. století a zvukové reprodukci a backgroundové hudbě ve stole ... a dál?

Produkt Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny

Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny - parametry

Název produktu: Tomáš Dvořák: Sběrné suroviny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 91 Kč
Maximální cena: 132 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dětství je nejen osobní a neopakovatelná vzpomínka každého dospělého člověka, je to také specifický sociální svět, který moderní společnost prostřednictvím svých sociálních institucí (především státu, školského a zdravotnického systému, veřejného mínění a rodiny) vytváří, konstruuje, aby mohla vychovávat z lidského jedince dítěte to, co by jednou mohlo být prohlášeno za plnohodnotného a plnoprávného dospělého člověka. V tomto smyslu je dítě a dětství (také) sociální konstrukt, sociální představa, prostřednictvím které se moderní společnost snaží na své nedospělé členy dohlížet, kontrolovat je a vychovávat. Tato knížka zkoumá, jakými diskursy se formovaly představy o dětství v české společnosti v éře socialismu a s jakými představami, diskursy, je dětství spojováno dnes. Autor si klade otázku, nakolik jsou proměny představ o této sféře každodennosti skutečné a nakolik jen zdánlivé. Knížka bude jistě zajímat nejen čtenáře sociologické literatury, ale všechny, kdo rádi poslouchají hovory jiných lidí a myslí na to, co utváří jejich život. (texty, obrazy a zvuky nedávné minulosti) Sběrné suroviny – Texty, obrazy a zvuky nedávné minulosti - Tomáš Dvořák. Kniha se věnuje metodám zvládání informačního přesycení: materiálním praktikám čtení 16.–18. století, vizualizacím kvantitativních dat v 19. století a zvukové reprodukci a backgroundové hudbě ve století dvacátém. Sběrné suroviny – Texty, obrazy a zvuky nedávné minulosti - Tomáš Dvořák od nakladatelství Filosofia v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Igor Nosál, Vydavatelstvo Filosofia,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.