Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva

Knihy naučná literatura

Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva - Tomáš Dvořák . Předkládaná práce představuje komplexní vědeckou monografii na téma osobních obchodních společností (veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti a evropského hospodářského zájmového sdružení). Práce se zabývá jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Osobní obchodní společn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva koupíte i tady

Specifikace Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 627 Kč

Předkládaná práce představuje komplexní vědeckou monografii na téma osobních obchodních společností (veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti a evropského hospodářského zájmového sdruže ... a dál?

Produkt Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva

Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva - parametry

Název produktu: Tomáš Dvořák: Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 627 Kč
Maximální cena: 797 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva - Tomáš Dvořák . Předkládaná práce představuje komplexní vědeckou monografii na téma osobních obchodních společností (veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti a evropského hospodářského zájmového sdružení). Práce se zabývá jak rozborem pozitivní právní úpravy, tak i podstatou a celkovým konceptem těchto obchodních korporací. Těžiště práce je obsaženo v rozboru platné právní úpravy osobních obchodních společností podle zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, a ve vztahu k evropskému hospodářskému zájmovému sdružení také nařízení Rady EU č. 2137/1985 ze dne 25. 7. 1985, o evropském hospodářském zájmovém sdružení. Významná pozornost je věnována i nové právní úpravě osobních obchodních společností podle zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, který má nabýt účinnosti dne 1. 1. 2014. Autor Tomáš Dvořák se při rozboru se práce neomezuje pouze na českou právní úpravu; tam, kde je to relevantní, přihlíží i k právním úpravám této problematiky některých sousedních států. Osobní obchodní společnosti ve světle rekodifikace českého obchodního práva - Tomáš Dvořák od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.