Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Dvořák: Obecně prospěšná společnost

Knihy naučná literatura

Tomáš Dvořák: Obecně prospěšná společnost

Hodnocení: 1x
  • 3.5

3. vydání. Předkládaná publikace je třetím, doplněným, rozšířeným a aktualizovaným komentářovým vydáním zákona o obecně prospěšných společnostech podle právního stavu účinného ke dni 1. 1. 2011. Předmětem pozornosti publikace jsou především praktické aspekty využití tohoto specifického druhu neziskové právnické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Jaké má kniha
Obecně prospěšná společ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tomáš Dvořák: Obecně prospěšná společnost

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

2., aktualizované vydání. Předkládaná publikace je prvním poznámkovým vydáním zákona o obecně prospěšných společnostech. Předmětem pozornosti práce jsou především praktické aspekty využití tohoto specifického druhu neziskové právnické osoby. Práce sleduje strukturu zákona se zvláštním zřetelem na problematická a výkladově sporná místa právní úpravy. Použita je dostupná známá judikatura k této problematice. V zájmu komplexního pohledu čtenáře je připojeno u těch ustanovení zákona, která byla v průběhu doby » ... a dál?

Produkt Tomáš Dvořák: Obecně prospěšná společnost

Tomáš Dvořák: Obecně prospěšná společnost - parametry

Název produktu: Tomáš Dvořák: Obecně prospěšná společnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

3. vydání. Předkládaná publikace je třetím, doplněným, rozšířeným a aktualizovaným komentářovým vydáním zákona o obecně prospěšných společnostech podle právního stavu účinného ke dni 1. 1. 2011. Předmětem pozornosti publikace jsou především praktické aspekty využití tohoto specifického druhu neziskové právnické osoby. Publikace sleduje strukturu zákona se zvláštním zřetelem na problematická a výkladově sporná místa právní úpravy. Použita je dostupná známá judikatura a také vybraná odborná právnická literatura k této problematice. V zájmu pokud možno komplexního pohledu čtenáře jsou připojeny i texty důvodových zpráv zákona a jeho významnějších novel, a dále také výňatky věcně souvisejících ustanovení občanského zákoníku, obchodního zákoníku a občanského soudního řádu. Autor : JUDr. Tomáš Dvořák Ph.D., Druh sortimentu : Kniha, Obecně prospěšná společnost, Jazyk : Čeština, Počet stran : 80 Tomáš DvořákPrávnické osobyASPI 2009Kniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.