Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století

Knihy

Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století

Hodnocení: 1x
  • 4

České bádání o náboženství ve 20. století – Možnosti a meze - Tomáš Bubík. Náboženství je důležitým a trvalým fenoménem, jímž se zabývala řada významných osobností české vědy. Tato práce sleduje nejen jejich badatelský přínos v této oblasti, ale také ideologické (světonázorové) pozadí, které je ovlivňovalo. Kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78471

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století koupíte i tady

Specifikace Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 204 Kč

Náboženství je důležitým a trvalým fenoménem, jímž se zabývala řada významných osobností české vědy. Tato práce sleduje nejen jejich badatelský přínos v této oblasti, ale také ideologické (světonázorové) pozadí, které je ovlivňovalo. Kniha představuje první systematickou národní "archeologii" vědeckého studia náboženství, poodkrývá jeho podmíněnost osobním přesvědčením a také realitu vědeckého života, jenž často podléhal politickým a celospolečenským zájmům.... ... a dál?

Produkt Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století

Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století - parametry

Název produktu: Tomáš Bubík: České bádání o náboženství ve 20. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

České bádání o náboženství ve 20. století – Možnosti a meze - Tomáš Bubík. Náboženství je důležitým a trvalým fenoménem, jímž se zabývala řada významných osobností české vědy. Tato práce sleduje nejen jejich badatelský přínos v této oblasti, ale také ideologické (světonázorové) pozadí, které je ovlivňovalo. Kniha představuje první systematickou národní "archeologii" vědeckého studia náboženství, poodkrývá jeho podmíněnost osobním přesvědčením a také realitu vědeckého života, jenž často podléhal politickým a celospolečenským zájmům. České bádání o náboženství ve 20. století – Možnosti a meze - Tomáš Bubík od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.