Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická

Knihy naučná literatura

Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: České korunovační klenoty - Praha esoterická - Jan Boněk;Tomáš Boněk. Korunovační klenoty Království českého jsou výjimečné a neopakovatelné a Svatováclavská koruna není jen panovnickým odznakem, ale symbolem celé země. Skrývá v sobě tajemství jedinečnosti. Její kouzlo není ve stáří ani v množství ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická koupíte i tady

Specifikace Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Kniha České korunovační klenoty je výjimečná tím, že poprvé nabízí možné myšlenkové pochody Karla IV., který už při objednávce na zhotovení Svatováclavské koruny uvažoval o symbolech skrytých v jejím tvaru, výběru i rozložení jejích prvků. ... a dál?

Produkt Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická

Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická - parametry

Název produktu: Tomáš Boněk, Jan Boněk: České korunovační klenoty - Praha esoterická
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: České korunovační klenoty - Praha esoterická - Jan Boněk;Tomáš Boněk. Korunovační klenoty Království českého jsou výjimečné a neopakovatelné a Svatováclavská koruna není jen panovnickým odznakem, ale symbolem celé země. Skrývá v sobě tajemství jedinečnosti. Její kouzlo není ve stáří ani v množství použitých drahých kamenů. Má v sobě posvátnost a tajemství, které svým zadáním určil už Karel IV. Její existence je poprvé zmíněna o pět let později v ochranném dokumentu ze 6. května 1346, který vystavil papež Kliment VI. Po Karlu IV. jí bylo korunováno 21 českých králů a 17 královen. Její často dramatický osud byl častokrát i naším osudem. Už šest set let je svým způsobem symbolem našich domovů. Nepotřebuje výsad - její výsadou je její poslání. Byla mnohokrát zvážena a změřena, určení použitých drahých kamenů bylo prací nejzkušenějších odborníků, mnohé z její historie už bylo objasněno. Kniha České korunovační klenoty je výjimečná tím, že poprvé v dějinách nabízí možné myšlenkové pochody Karla IV., který už při objednávce na její zhotovení uvažoval o symbolech, skrytých v jejím tvaru, výběru i rozložení drahých kamenů. Česká královská koruna je symbol a jako taková je nevyčerpatelným pramenem inspirace. Kdo se na ni díval stokrát, může ji při sto prvém podívání vidět jakoby poprvé – neboť skutečný symbol vyvolává v duších těch, kdo se ho snaží pochopit. Dokonce víc, než do něj mohl vědomě vložil jeho tvůrce. Publikace: České korunovační klenoty - Praha esoterická - Jan Boněk;Tomáš Boněk. Tomáš Boněk; Jan BoněkPraha esoterickáEMINENT 2006Kniha, čeština, 184 stranNeznámá historie. Skrytá poselství. Zapomenuté symboly. Praha esoterická - EMINENT - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 184 str. - ISBN: 80-7281-219-X - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.