Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tom Peters: Malé velké věci

Knihy

Tom Peters: Malé velké věci

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Nejnovější kniha gurua světového managementu, konzultanta a publicisty Toma Peterse, který vedle Petera F. Druckera nejvíce ovlivnil manažerské myšlení a jednání dvacátého a začátku jednadvacátého století, je kompendiem 163 tipů jak dosáhnout excelentnosti tipůočividně samozřejmých, jako je umění říci v pravou chvíli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Malé velké věci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tom Peters: Malé velké věci

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 599 Kč

Malé velké věci - Tom Peters Dokonalosti – či chcete-li excelentnosti – se dosahuje vykonáváním spousty "drobných" činností, často s blahosklonnou přezíravostí přehlížených, které však mohou změnit nejen nás samé, ale i organizace, v nichž pracujeme, a svět, který nás obklopuje. S patřičnou dávkou nakažlivého zaujetí, naléhavosti, přesvědčivosti, ale i humoru autor - guru světového managementu, lektor, konzultant, spoluautor mezinárodního bestselleru "In Search of Excellence" ("Hledání » ... a dál?

Produkt Tom Peters: Malé velké věci

Tom Peters: Malé velké věci - parametry

Název produktu: Tom Peters: Malé velké věci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 599 Kč
Maximální cena: 664 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nejnovější kniha gurua světového managementu, konzultanta a publicisty Toma Peterse, který vedle Petera F. Druckera nejvíce ovlivnil manažerské myšlení a jednání dvacátého a začátku jednadvacátého století, je kompendiem 163 tipů jak dosáhnout excelentnosti tipůočividně samozřejmých, jako je umění říci v pravou chvíli děkuji či být vždy laskaví k lidem ve svém okolí, přes ty běžné a donekonečna opakované (buďte neustále v kontaktu se svými zákazníky) až po tipy, které nejsou na první pohled zcela zřejmé(milujte svou konkurenci, buďte k službám členům své organizace).     Autor krok za krokem, s patřičnou dávkou nakažlivého zaujetí, naléhavosti, přesvědčivosti, ale i humoru, zprostředkovává střípky doporučení a moudrých rad, které jsou výsledkemjeho letité poradenské praxe i reakcí na zážitky z cest, na každodenní události, diskuse s účastníky jeho proslulých seminářů na velké věci i různé maličkosti, které ho zaujaly v tom pozitivním, ale i negativním slova smyslu a jimiž se lze řídit a kterélze uplatňovat kdykoliv a kdekoliv. Na řadě jednoduchých, ale úderných příkladů a příběhů ze svého pracovního i osobního života dokládá, že dokonalost spočívá ve vykonávání drobných, z našeho pohledu bezvýznamných činností věcí malých svýmobsahem, avšak velkých svým dosahem jimž se může naučit a které si může osvojit jeden každý z nás.      Základním mottem této ojedinělé, provokativní knihy je tvrzení, že nejdůležitějším aktivem každé organizace jsou lidé a jejím posláním jeslužba. Nejlepší organizace je ta, která slouží svým zaměstnancům, svým zákazníkům kde lidé slouží lidem. Slovy autora, organizace je emocionální, živoucí, inovativní, radostný, tvořivý podnikatelský počin, který maximalizuje rozvoj jednotlivce v oddanéslužbě ostatním. Taková organizace je pak humánní, dynamická, flexibilní je excelentní.     Kniha Malé velké věci, jejíž české vydání s podtitulem 163 způsobů jak dosáhnout excelentnosti (brož., 528 str., doporučená cena 699 Kč, z angl. ji přeložil M.Čakrt) připravilo nakladatelství Management Press, se spontánně "vyvinula" z autorova blogu a je určena manažerům firem všech velikostí, podnikatelům a všem těm, kdo si chtějí vzít ponaučení z malých, ale velkých věcí, aby zlepšili úroveň svých služebzákazníkům a zajistili svým firmám udržitelnou prosperitu.Tom Peters získal magisterský diplom v oboru stavebního inženýrství na Cornellově univerzitě a titul MBA na Stanfordově univerzitě. Sloužil v námořnictvu Spojených států a  po té působil v Bílém domě veWashingtonu v době Nixonovy administrativy v odboru pro management a rozpočet. Od roku 1974 pracoval ve společnosti McKinsey & Co., z níž v roce 1981 odešel, aby založil svou vlastní firmu Tom Peters Group a stal se nezávislým lektorem a poradcem.     Tom Peters jeautorem či spoluautorem řady knih, z nichž nejúspěšnější jsou In Search of Excellence, A Passion of Excellence, Thriving on Chaos, Liberation Management či Re-Imagine!.     Se svou ženou žije ve Vermontu. (163 způsobů jak dosáhnout ex


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.