Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ

Knihy

Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí vydání, zrevidované a aktualizované tak, aby vyhovovalo požadavkům současného vzdělávání.. Osvědčený, prověřený, spolehlivý ... a teď navíc lepší než kdy předtím ! Project - třetí vydání - vychází z velmi úspěšné série učebnic Project pro žáky ve věku 10 až 15 let Nové vydání je zrevidované a aktualizované tak, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ koupíte i tady

Specifikace Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 202 Kč

Tried, tested, trusted ... and now even better! Teachers all over the world trust Project. This brand-new edition has been improved and updated in direct response to feedback from teachers. The t ... a dál?

Produkt Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ

Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ - parametry

Název produktu: Tom Hutchinson: Project the Third Edition 2 Workbook CZ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí vydání, zrevidované a aktualizované tak, aby vyhovovalo požadavkům současného vzdělávání.. Osvědčený, prověřený, spolehlivý ... a teď navíc lepší než kdy předtím ! Project - třetí vydání - vychází z velmi úspěšné série učebnic Project pro žáky ve věku 10 až 15 let Nové vydání je zrevidované a aktualizované tak, aby vyhovovalo požadavkům součastného vzdělávání, Předcházel mu rozsáhlý výzkum  provedený s uživateli učebnic Project v České republice. Základní význačné rysy: - analytický přístup k výuce mluvnice s rozmanitými typy jejího procvičování - přehledný seznam slovní zásoby uvedený v lexikálních skupinách - kreslené příběhy, hry, projektová práce, tradiční písničky a příběhy - nové oddíly angličtiny napříč předměty přinášejí témata probíraná v jiných předmětech - zcela nové Culture DVD přináší bližší pohled na zůsob života v anglicky mluvících zemí - nový balíček s pracovním sešítem tvoří: pracovní sešit, který obsahuje:           cvičení pro práci se třídami s různou jazykovou úrovní žáků stupňovaná podle obtížnosti česká zadání ke cvičením            anglicko-český slovníček přehled mluvnice v češtině           sebehodnocení v každé lekci; "can do - už to zvládám" vycházejí ze systému sebehodnocení ze Společného evropského referenčního rámce pro jazyky CD - ROM , kretý obsahuje:            další cvičení na procvičování mluvnice a slovní zásoby, rozhovory a klipy z DVD Metodická příručka obsahuje:           nová kopírovatelná komunikační cvičení           nové DVD s pracovními listy           testy Nové vydání slavné učebnice angličtiny je zrevidováno tak, aby vyhovovalo požadavkům součastného vzdělávání. Učebnice je upravena na základě výzkumu provedeného s uživateli Project v České Republice. Stručná charakteristika: různé způsoby procvičování mluvnice slovní zásoba je vedena v přehledných lexikálních skupinách písničky, kreslené příběhy, hry, projekty, týmová práce... Nejnovější, třetí vydání oblíbené učebnice pro ZŠ. Pracovní sešit obsahuje instrukce ke cvičením v češtině, anglicko-český slovníček, přehled mluvnice v češtině a cvičení označená dle stupně obtížnosti. Tried, tested, trusted ... and now even better!

  • Teachers all over the world trust Project. This brand-new edition has been improved and updated in direct response to feedback from teachers. The tried and tested methodology, together with the wide range of material presenting real language in real contexts, will inspire a new generation of English learners from the ages of 9-10 years. Key features
  • New, clear vocabulary sections added to the grammar-based syllabus and integrated skills work.
  • Texts, topics and activities such as cartoons, traditional songs and stories and project work will all appeal to students.
  • 'English across the curriculum' pages provide students with the language they need to discuss school subjects in English.
  • Culture sections within each unit enable students to explore differences and draw comparisons with their own cultural backgrounds.
  • Brand

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.