Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku

Próza - beletrie

Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku

Hodnocení: 1x
  • 4

Draci podzimního soumraku - Tom Hickman,Margaret Weis, Draci. Bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem.Ale teď se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi.Pak se zrodí naděje - hůl s modrým křišťálem v rukou krásné ženy z barbarského kmene. Příslib naděje, prchavý jako dým nesený ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku koupíte i tady

Specifikace Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 188 Kč

Draci. Tvorové z legend. Z pohádek pro děti. Teď se však draci vrátili na Krynn. Temnota války a zkáza hrozí zaplavit celou zem. A pak se objeví naděje – hůl z modrého křišťálu v rukách krásn ... a dál?

Produkt Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku

Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku - parametry

Název produktu: Tom Hickman, Margaret Weis: DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Draci podzimního soumraku - Tom Hickman,Margaret Weis, Draci. Bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem.Ale teď se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi.Pak se zrodí naděje - hůl s modrým křišťálem v rukou krásné ženy z barbarského kmene. Příslib naděje, prchavý jako dým nesený podzimním větrem, způsobí že se sejdou staří přátelé, jimž osud vnutil nečekanou roli hrdinů. Rytíř a barbarský bojovník, bojovník-obr a půlelf, trpaslík a šotek a také čaroděj s temnotou v duši; ti všichni se vydají na velice nebezpečnou pouť - hledat legendární Dračí kopí. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | Světová fantasy | Dragon lance od FANTOM Print naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Draci. Bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem. Ale teď se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi.S příchodem jara však přichází i naděje. Hrdinové, konečně vyzbrojeni dračími kopími, vedou lid do poslední zoufalé bitvy proti drakům. Rytíř a barbarský bojovník, válečník a půlelf, trpaslík a šotek, a také čaroděj s temnotou v duši; ti všichni musejí překonat vlastní pochyby a vzájemné sváry, jinak nemají naději, že porazí… Takhisis, Královnu Temnot. Autoři: Tracy Hickman, Margaret Weis Originální název: Dragons of Spring Dawning Překlad: Hana Vlčinská Počet stran: 288 Rok vydání: 2009 ISBN: 978-80-7398-053-5 Publikace: DragonLance: Kroniky 1. - Draci podzimního soumraku - Tom Hickman;Margaret Weis. Draci. Tvorové z legend. Z pohádek pro děti.

Teď se však draci vrátili na Krynn. Temnota války a zkáza hrozí

zaplavit celou zem.

A pak se objeví naděje – hůl z modrého křišťálu v rukách krásné

barbarky. Příslib naděje, pomíjivé jako kouř v podzimním větru,

přinutí skupinku starých přátel přijmout nepravděpodobné role

hrdinů.

Rytíř a barbar, válečník a půlelf, trpaslík, šotek a čaroděj s

temnou duší se vydávají se na nebezpečnou výpravu za legendárním

Dračím kopím. Publikace: DragonLance: Kroniky 1. - Draci podzimního soumraku - Tom Hickman;Margaret Weis.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.