Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Tom Egeland: Tajemství katakomb

Knihy pro děti a mládež

Tom Egeland: Tajemství katakomb

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: V temných katakombách hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý Robert a hledá cestu ven. Avšak všechny chodby jsou si podobné, pokryté malbami lebek a záhadnými symboly. Vtom Robert narazí na čerstvé lidské stopy. A nejsou to jeho vlastní… Prastaré mýty a jejich záhadné souvislosti, římské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství katakomb
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tom Egeland: Tajemství katakomb koupíte i tady

Specifikace Tom Egeland: Tajemství katakomb

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 221 Kč

V temných katakombách hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý Robert a hledá cestu ven. Avšak všechny chodby jsou si podobné, pokryté malbami lebek a záhadnými symboly. Vtom Robert nara ... a dál?

Produkt Tom Egeland: Tajemství katakomb

Tom Egeland: Tajemství katakomb - parametry

Název produktu: Tom Egeland: Tajemství katakomb
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: V temných katakombách hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý Robert a hledá cestu ven. Avšak všechny chodby jsou si podobné, pokryté malbami lebek a záhadnými symboly. Vtom Robert narazí na čerstvé lidské stopy. A nejsou to jeho vlastní… Prastaré mýty a jejich záhadné souvislosti, římské legendy propojené s vikinskými dějinami, archeologické objevy s osudovými následky – Robert se často ocitá ve smrtelném nebezpečí, a to nejen v Itálii, ale i po návratu do Norska, pronásledován skupinou fanatických kněží…

Napínavý mysteriózní thriller od norského autora bestsellerů Konec kruhu, Strážce úmluvy, Luciferovo evangelium a Nostradamova závěť. Ukázka z textu Robert nevěřil na strašidla. Ne na taková, která mají na hlavě prostěradlo a řinčí řetězy. Ale v duchu si představoval, jak se zemřelí z nudy začnou šourat temnými liduprázdnými pohřebními chodbami. Asi sotva jako kostry. Možná jako duchové – mihotavé odlesky lidí, jimiž kdysi byli. Zrcadlové obrazy z onoho světa. V černočerné tmě viděl před očima pohřební průvody, které se těmito chodbami ubíraly před téměř dvěma tisíci lety. Plačící vdovy. Truchlící otcové.

Někdo možná zpíval. Zemřelí ležící na nosítkách, zabalení do lněného plátna. Čerstvé květiny. Robert šel dál, pořád dál… A přemýšlel: Tak hluboko v těchto chodbách nebyl živý člověk už dva tisíce let. Najednou se zprudka zarazil. Zaslechl tklivé kvílení, při kterém ho zamrazilo po celém těle. Táhlý nářek z hlubin katakomb.Tajemství katakomb - Egeland Tom Dokáže Robert najít cestu z temných katakomb? Hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý chlapec. Všechny chodby jsou si podobné, plné koster, zdi pokryté záhadnými symboly. Vtom ale narazí na čerstvé lidské stopy. A nejsou jeho vlastní… Robert se jako zázrakem zachrání a vrací se domů do Norska. To, co nalezl v římském podzemí, se však ukáže jako smrtelně nebezpečné. A nejen pro něj.Tajemství katakomb je napínavý, dobrodružný příběh o největší hádance historie, náboženství a lidstva využívající mýty a jejich tajuplné souvislosti, římské legendy propojené s dějinami Vikingů i archeologické objevy s osudovými následky.Kniha pro dospívající od jednoho z nejproslulejších norských autorů současnosti. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Detektivní a dobrodružné příběhy od Knižní klub naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.