Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol

Próza - beletrie

Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol

Hodnocení: 1x
  • 4

V prvních zoufalých dnech války se Smečkou ustanovilo UNSC Coleův protokol, který měl ochránit Zemi a její Vnitřní kolonie před objevením nemilosrdným mimozemským nepřítelem. Do Vnějších kolonií je proto vysláno mnoho specialistů, kteří je mají zbavit existujících navigačních dat. Jedním z nich je i poručík ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol koupíte i tady

Specifikace Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 154 Kč

V prvních zoufalých dnech války se Smečkou ustanovilo UNSC Coleův protokol, který měl ochránit Zemi a její Vnitřní kolonie před objevením nemilosrdným mimozemským nepřítelem. Do Vnějších kolonií je proto vysláno mnoho specialistů, kteří je mají zbavit existujících navigačních dat. Jedním z nich je i poručík námořnictva Jacob Keyes. Po dlouhé době, kdy byl kvůli zranění stažen z boje, je nyní Keyes vržen zpátky do akce a pověřen přísně tajnou operací ONI. Ta ho zavede hluboko za nepřátelské linie do zapadlého kouta » ... a dál?

Produkt Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol

Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol - parametry

Název produktu: Tobias Buckell: Halo 6 - Coleův protokol
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V prvních zoufalých dnech války se Smečkou ustanovilo UNSC Coleův protokol, který měl ochránit Zemi a její Vnitřní kolonie před objevením nemilosrdným mimozemským nepřítelem. Do Vnějších kolonií je proto vysláno mnoho specialistů, kteří je mají zbavit existujících navigačních dat. Jedním z nich je i poručík námořnictva Jacob Keyes. Po dlouhé době, kdy byl kvůli zranění stažen z boje, je nyní Keyes vržen zpátky do akce a pověřen přísně tajnou operací ONI. Ta ho zavede hluboko za nepřátelské linie do zapadlého kouta vesmíru, kde nic není takové, jak se zdá. Ve Vnějších koloniích se nalézá planeta Hesiod, plynný obr obklopený rozsáhlým asteroidovým pásem. Jak Smečka zasklívá lidské kolonie v blízkosti Hesiodu, mnoho uprchlíků, podporovaných pevností lidských Povstalců, se sem stahuje a hledá útočiště v asteroidovém pásu. Promění obíhající satelity v provizorní, ale důmyslnou osadu známou jako Sutiny, střetnou se s Kig-Yary, členským národem Smečky… a přežijí. Zprávy o nezvyklém příměří se dostanou k oběma válčícím stranám. Naštěstí pro UNSC leží vrtkavá aliance v cestě sparťanského Šedého týmu, svérázné tříčlenné skupině, jejímž jediným cílem je vnášet zkázu za nepřátelské linie jakýmkoliv způsobem, jaký uznají za vhodný. Ale i Proroci vyslali svého nejlepšího: ambiciózního a nemilosrdného Sangheili, jehož úsilí o postavení a uznání se dá měřit jen s jeho brutalitou – a který udělá cokoliv, aby si zajistil své Povznesení a možnost kráčet po Cestě. Ukázka z textu Ignatio Delgado se přikrčil za přepážkou vedle nákladních kontejnerů, ze žebrovaného kovového povrchu se loupala červená barva, když je zasáhla plazma. Tvrdý kov, za kterým se schovával, zářil – odkapávaly z něj malé roztavené hrudky a syčely, když dopadly na chladnou podlahu u jeho nohou. „Melko?“ zavolal přes sykot škvařícího se kovu. Odpověď přišla po znepokojivé pauze: „Stále tady.“ Jeho kopilot to zvládl za kontejner. To však nic nezměnilo na tom, že jejich problém jim šel po krku dál. Kolem nich se táhlo skladiště – jádro dva kilometry dlouhého asteroidu, pomalu se otáčejícího, aby poskytoval gravitaci, a nedávno vyhloubeného. Delgado a Melko stáli na vnitřní stěně kamenného válce. Kovové stěny skladiště byly zapuštěné do skály a přecpané nadbytečnými zásobami z ostatních asteroidů. Delgado vytáhl pistoli a přitiskl ke tváři bohatě vyřezávanou a důvěrně známou pažbu. Jeho strýc nahradil plast nějakým velmi vzácným dubem z Madrigalu a vytvořil tím ze standardní M6 umělecké dílo. To bylo předtím, než Smečka Madrigal zasklila. Než lidé museli uprchnout do bezpečí asteroidů obíhajících plynného obra Hésioda, jimž tam ukrytí Povstalci přezdívali „Sutiny“. Delgado řezby políbil. Vystřelil přes hranu přepážky a skočil do bezpečí za další řadu nákladních kontejnerů. Letmo zahlédl útočníky – neohrabaně vyhlížející vysoké mimozemšťany podobné ptákům, kteří ve spárech svírali plazmové pistole. Jejich malá očka se upírala přímo na něj. Hřebeny z kostěných per se na jejich hlavách chvěly. Nákladový


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.