Srovnání cen » Sport a fitness » Golfové vybavení » Golfové hole » Fairwayová dřeva » Srovnání cen Titleist 917F2

Fairwayová dřeva

Titleist 917F2

Hodnocení: 1x
  • 4

Všestranná hratelnost, s mírou odpustnosti a větší vzdáleností, ve zvětšeném profilu tohoto fairway dřeva. Mírně vyšší spin a vyšší odpal jako 917F3. Vlastnosti: SureFit® CG umožňuje přesunutí CG ze zadní (heel) do přední polohy, díky vyměnitelným závažím - individuální optimalizace podmínek spinu a odpalu pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Titleist 917F2

Kategorie Fairwayová dřeva
Výrobce TITLEIST
Nejnižší cena 6 190 Kč

Všestranná hratelnost, s mírou odpustnosti a větší vzdáleností, ve zvětšeném profilu tohoto fairway dřeva. Mírně vyšší spin a vyšší odpal jako 917F3. Vlastnosti: SureFit® CG umožňuje přesunutí CG ze zadní (heel) do přední polohy, díky vyměnitelným závažím - individuální optimalizace podmínek spinu a odpalu pro každého hráče. Active Recoil Channel 2.0 je vylepšený kanálek ​​s elastomerovou vložkou, pro zvýšení rychlosti a nižší spin. SureFit® hosel nabízí 16 nezávislých nastavení pro loft a lie, které pomáhají » ... a dál?

Produkt Titleist 917F2

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Titleist 917F2 - parametry

Název produktu: Titleist 917F2
Výrobce: TITLEIST
Minimální cena: 6 190 Kč
Maximální cena: 7 010 Kč
Ušetríte až: 820 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Všestranná hratelnost, s mírou odpustnosti a větší vzdáleností, ve zvětšeném profilu tohoto fairway dřeva. Mírně vyšší spin a vyšší odpal jako 917F3. Vlastnosti: SureFit® CG umožňuje přesunutí CG ze zadní (heel) do přední polohy, díky vyměnitelným závažím - individuální optimalizace podmínek spinu a odpalu pro každého hráče. Active Recoil Channel 2.0 je vylepšený kanálek ​​s elastomerovou vložkou, pro zvýšení rychlosti a nižší spin. SureFit® hosel nabízí 16 nezávislých nastavení pro loft a lie, které pomáhají vytvořit důslednější a optimalizovaný let míčku, díky přesnému přizpůsobení. Variabilní Thickness Face Insert vytváří vyšší obvodovou rychlost úderové plochy pro větší vzdálenost, i v případě off-center hits. Orientace: Right-hand. Loft: 16.5°. Lie: 56.5°. Flex: Lite. Délka: 43''. Shaft: Diamana Ltd M+ Red 50. Titleist 917F2 dámské fairway dřevo + kryt hlavy

Všestranná hratelnost s odpouštěním nepřesně trefených ran a dlouhá odpálená vzdálenost. O něco větší rotace a vyšší launch než kolega 917F3.

SureFit technologie

Díky této technologii - nastavitelnému krčku a závaží - můžete driver přizpůsobit svým potřebám. Upravit lze lie i loft, až 16 možných nastavení.

Technické parametry dostupných variant 16.5

21 Loft

16.5°

21° Lie

56.5°

57.0° Délka dřeva

42"

  • 41" Dostupnost

RH

RH Poznámky

  • Dostupnost: RH = right hand (pravý), LH = left hand (levý)Nastavení loftu a lie je na sobě nezávislé. Dostupnost jiných varianttelefonicky na 773 500 300 nebo na...

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.