Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ

Cizojazyčné knihy

Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ

Hodnocení: 1x
 • 3.5

Učebnice angličtiny pro SŠ - maturita. Maturita Solutions Elementary Student's Book + MultiROM je určena pro všechny studenty, kteří se připravují na novou podobu maturity z angličtiny. Tento nový pětidílný kurz vychází v těchto úrovních:     * Elementary     * Pre-intermediate     * Intermediate     * ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.91308
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ koupíte i tady

Specifikace Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 348 Kč

Zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka. ... a dál?

Produkt Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ

Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ - parametry

Název produktu: Tim Falla: Maturita Solutions Elementary Student´s Book with MultiROM Pack CZ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 513 Kč
Ušetríte až: 165 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:
 • Učebnice angličtiny pro SŠ - maturita. Maturita Solutions Elementary Student's Book + MultiROM je určena pro všechny studenty, kteří se připravují na novou podobu maturity z angličtiny. Tento nový pětidílný kurz vychází v těchto úrovních:    
 • Elementary    
 • Pre-intermediate    
 • Intermediate    
 • Upper-intermediate    
 • Advanced Tato učebnice vás přípraví na obě části a obě úrovně nové maturity. Jednotlivé lekce jsou jasně a přehledně členěny. Každá stránka zabere 45 minut výuky, při níž se procvičí dané maturitní téma. Učebnice je vhodnou pomůckou i pro tak zvané mixed-ability classes. Metodická příručka totiž obsahuje spoustu kopírovatelných doplňkových materiálů.  Popis: - zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka - přehledná, jednoduchá stavba lekce: jedna stránka = jedna 45minutová hodina probírá a procvičuje maturitní témata - GET READY FOR MATURITA - připravuje na všechny části a na obě úrovně NOVÉ MATURITY - v metodické příručce je mnoho kopírovatelných doplňkových materiálů a nápadů pro mixed-ability classes Klíčové vlastnosti  
 • Každá lekce má výsledek: "já mohu" Cílem každé lekce je dát studentům okamžitý pocit úspěchu.  
 • Jasné lekce znamená Solutions - je rychlý na přípravu a snadné použití.  
 • Zahrnuje všechny maturitní témata a úkoly-typy jsou zahrnuty v řešení.  
 • Maximální podpora mluvení a psaní  
 • Slovní zásoba a gramatika Builder Builder v SB poskytuje dostatek procvičení. Publikace: MATURITA SOLUTIONS ELEMENTARY STUDENT´S BOOK + CD-ROM Czech Edition - DAVIES, P. A.;FALLA, T.. "Popis: - zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka - přehledná, jednoduchá stavba lekce: jedna stránka = jedna 45minutová hodina probírá a procvičuje maturitní témata - GET READY FOR MATURITA - připravuje na všechny části a na obě úrovně NOVÉ MATURITY - v metodické příručce je mnoho kopírovatelných doplňkových materiálů a nápadů pro mixed-ability classes Description: A five-level general English course for 14-19 year-olds, who are also preparing for the school-leaving exam. Overview The clear structure and step-by-step approach to communication provides supported language and skills training to get students speaking confidently. Key features
 • Every lesson has an outcome: the ""I can"" objective in each lesson gives students an immediate sense of achievement.
 • Clear lessons mean Solutions is quick to prepare and easy to use.
 • All school-leaving exam topics and task-types are covered in Solutions.
 • Maximum support for speaking and writing. Teachers who use Solutions say that ""every student spoke!"".
 • Vocabulary Builder and Grammar Builder in the Student's Book provide plenty of extra practice." Publikace: MATURITA SOLUTIONS ELEMENTARY STUDENT´S BOOK + CD-ROM Czech Edition - DAVIES, P. A.;FALLA, T.. Autor:

FALLA, T. - DAVIES, P. A. ISBN:

9780194551533 / 0194551539 Vyd


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.