MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Thomas de Wall: Černá zahrada

Knihy osobnosti a fakta

Thomas de Wall: Černá zahrada

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788020020727

Černá zahrada - Carlotta Gallová; Thomas de Waal Když se řekne „válka o Náhorní Karabach“, většina z nás si nejspíš matně vzpomene, že to bylo dávno a daleko. A málokdo bude vědět, že tam od května 1994 panuje „dočasné“ příměří – ani válka, ani mír, stav, který se mezinárodní společenství marně snažilo pomoci nějak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85857
skladem

Jaké má kniha
Černá zahrada
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Thomas de Wall: Černá zahrada

Specifikace Thomas de Wall: Černá zahrada

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 313 Kč

Černá zahrada - Carlotta Gallová; Thomas de Waal Když se řekne "válka o Náhorní Karabach", většina z nás si nejspíš matně vzpomene, že to bylo dávno a daleko. A málokdo bude vědět, že tam od května 1994 panuje "dočasné" příměří - ani válka, ani mír, stav, který se mezinárodní společenství marně snažilo pomoci nějak uspořádat. Pro Thomase de Waala není karabašská válka ani dávno, ani daleko: pečlivě zmapoval, co jí předcházelo, jak probíhala, i jak skončila-neskončila. Jeho Černá zahrada by » ... a dál?

Produkt Thomas de Wall: Černá zahrada

Thomas de Wall: Černá zahrada - parametry

Název produktu: Thomas de Wall: Černá zahrada
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 313 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Černá zahrada - Carlotta Gallová; Thomas de Waal Když se řekne „válka o Náhorní Karabach“, většina z nás si nejspíš matně vzpomene, že to bylo dávno a daleko. A málokdo bude vědět, že tam od května 1994 panuje „dočasné“ příměří – ani válka, ani mír, stav, který se mezinárodní společenství marně snažilo pomoci nějak uspořádat. Pro Thomase de Waala není karabašská válka ani dávno, ani daleko: pečlivě zmapoval, co jí předcházelo, jak probíhala, i jak skončila-neskončila. Jeho Černá zahrada by mohla sloužit jako učebnice o nacionalismu, o tom, jak vzniká a jak mrzačí pohled na dějiny i lidské myšlení a osudy. A také jako učebnice dějin postsovětského Kavkazu či rozpadu Sovětského svazu. Černá zahrada však zdaleka není suchá příručka, ale také skvěle napsaný poutavý cestopis, z něhož je velmi dobře cítit, jak autor miluje Jižní Kavkaz i jeho obyvatele, jak jim rozumí – a jak ho trápí, že se nedokážou vymanit ze slepé uličky vzájemné nenávisti. z kategorie Knihy | Cestování od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Seznam skladeb: 1. Route 66 2. Where Can I Go Without You 3. Quiet Nights 4. That Old Black Magic 5. How High The Moon 6. I Walk With Music 7. Serenade In Blue 8. Shall We Dance 9. This Heart Of Mine 10. On The Road Again


Přidat recenzi pro Thomas de Wall: Černá zahrada

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.