Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Thomas C. Foster: Jak číst film

Knihy

Thomas C. Foster: Jak číst film

Hodnocení: 0x
  • 4

Jak číst film - Foster Thomas C. "Nepostradatelná analýza nejslavnějšího média — filmu. Když se v kině ztlumí světla a na plátně se objeví řvoucí lev, těšíme se na všechno to dojetí, děs, šok, úžas, strach i smích. Ať už jsme veselí, nebo vyděšení, naše mysl neustále zpracovává různá data — vizuální, jazyková, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.01985
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Jak číst film
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Thomas C. Foster: Jak číst film koupíte i tady

Specifikace Thomas C. Foster: Jak číst film

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Kniha – autor Thomas C. Foster, 400 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Když se v kině ztlumí světla a na plátně se ozve lví řev, těšíme se na to, jak budeme šokovaní, vystrašení, nadšení, dojatí a uchvácení. Zatímco jsme zároveň veselí a vyděšení, naše mysl zpracovává různá data — vizuální, jazyková, sluchová a prostorová — a dává tak dohromady význam. Foster ukazuje filmovým fanouškům, studentům, budoucím scenáristům a režisérům, jak se proměnit z pouhého diváka v kultivovaného čtenáře tohoto významného » ... a dál?

Produkt Thomas C. Foster: Jak číst film

Thomas C. Foster: Jak číst film - parametry

Název produktu: Thomas C. Foster: Jak číst film
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak číst film - Foster Thomas C. "Nepostradatelná analýza nejslavnějšího média — filmu. Když se v kině ztlumí světla a na plátně se objeví řvoucí lev, těšíme se na všechno to dojetí, děs, šok, úžas, strach i smích. Ať už jsme veselí, nebo vyděšení, naše mysl neustále zpracovává různá data — vizuální, jazyková, sluchová a prostorová — a sestavuje z nich význam. Foster filmovým fanouškům, studentům, budoucím scenáristům a režisérům ukazuje, jak se můžou z pouhých diváků proměnit v kultivované čtenáře tohoto významného média. Investigativním způsobem, který si čtenáři zamilovali už v knize Jak číst literaturu jako profesor, zkoumá filmovou gramatiku různých klasických i současných filmů natočených ve Spojených státech i jinde ve světě. Díky Fosterově knize získá čtenář kvalifikaci a také sebedůvěru k tomu, aby si mohl ze svých oblíbených filmů odnést co nejvíce. " z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Divadlo, Film | Film od HOST naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.