Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45)

Knihy

Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45)

Hodnocení: 0x
  • 4

Kniha navazuje na předchozí díl věnovaný období 1939–42. Také tady její autor využil informace získané v několika archivech, např. v Bundesarchiv/Militärarchiv ve Freiburgu a National Archives and Records Administration (NARA) ve Washingtonu, a rovněž z nového internetového projektu digitalizace německých dokumentů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91162
skladem

Jaké má kniha
Historie německého tank..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45) koupíte i tady

Specifikace Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 421 Kč

Díky bojovým hlášením a fotografiím, které autor vyhledal v dosud nezhlédnutých soukromých sbírkách a archivech a které odhalují nové skutečnosti, si doplníte obraz o pokračujícím vývoji německé obrněné techniky. Pozornost je zaměřena na období od legendárních tankových bitev u Kurska a urputných střetů v Normandii až po zoufalou obranu Berlína. ... a dál?

Produkt Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45)

Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45) - parametry

Název produktu: Thomas Anderson: Historie německého tankového vojska (1942-45)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 421 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha navazuje na předchozí díl věnovaný období 1939–42. Také tady její autor využil informace získané v několika archivech, např. v Bundesarchiv/Militärarchiv ve Freiburgu a National Archives and Records Administration (NARA) ve Washingtonu, a rovněž z nového internetového projektu digitalizace německých dokumentů uložených v archivech Ruské federace (germandocsinrussia), kde byly nalezeny další cenné dokumenty. Podrobně popisuje průběh nasazování tankové techniky na východní frontě, tentokrát už po selhání blitzkriegu, a to od legendárních tankových bitev u Kurska a urputných střetů v Normandii až po závěrečné fáze bojů u Berlína. Velký počet dobových fotografií a časté citace z bojových hlášení velitelů a důstojníků wehrmachtu dodávají této knize punc hodnověrnosti a nesporné atraktivnosti. Četná technická data umožňují udělat si o pokračujícím vývoji německé obrněné techniky ucelený obraz, porovnávat jednotlivé typy strojů, jejich způsob nasazení, silné a slabé stránky, pokrok v jejich

řešeních a modernizaci. Jde o vynikající svazek do knihovny každého zájemce o historii vojenské techniky. Historie německého tankového vojska 1942-45 - Thomas Anderson od authora Thomas Anderson a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Historie německého tankového vojska 1942-45 - Anderson Thomas Díky bojovým hlášením a fotografiím, které autor vyhledal v dosud nezhlédnutých soukromých sbírkách a archivech a které odhalují nové skutečnosti, si doplníte obraz o pokračujícím vývoji německé obrněné techniky. Pozornost je zaměřena na období od legendárních tankových bitev u Kurska a urputných střetů v Normandii až po zoufalou obranu Berlína. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Encyklopedie | Věda a technika | Válečná a vojenská technika | Tanky od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.