Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Kotle » Plynové kotle » Srovnání cen THERMONA THERM 28 KDZ.A

Plynové kotle

THERMONA THERM 28 KDZ.A

Hodnocení: 10x
  • 3.8

THERM kondenzační kotle pro vytápěníKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny spalinovou cestou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace THERMONA THERM 28 KDZ.A

Kategorie Plynové kotle
Výrobce Thermona
Nejnižší cena 35 186 Kč

THERM kondenzační kotle pro vytápěníKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny spalinovou cestou do vnějšího prostředí. Spaliny tak v sobě nesou část akumulované tepelné energie. Pokud se tyto spaliny ochladí pod teplotu jejich rosného bodu, dojde ke změně skupenství a předání části tepelné energie » ... a dál?

Produkt THERMONA THERM 28 KDZ.A

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Protherm Gepard 23 MTV

Protherm Gepard 23 MTV

od 18 530 Kč

Protherm Gepard 23 MOV

Protherm Gepard 23 MOV

od 15 492 Kč

Protherm Tiger 12 KTZ

Protherm Tiger 12 KTZ

od 24 280 Kč

Thermona THERM 28 TLX.A

Thermona THERM 28 TLX.A

od 19 900 Kč

Novinky z okolí


THERMONA THERM 28 KDZ5.A

THERMONA THERM 28 KDZ5.A

od 45 399 Kč

Thermona THERM 20 LXZ.A

Thermona THERM 20 LXZ.A

od 21 900 Kč

Thermona THERM 20 TCX.A

Thermona THERM 20 TCX.A

od 24 499 Kč

Thermona THERM 17 KDZ.A

Thermona THERM 17 KDZ.A

od 33 225 Kč

Thermona THERM 28 LXZ.A

Thermona THERM 28 LXZ.A

od 22 449 Kč

Thermona THERM 28 TLXZ.A

Thermona THERM 28 TLXZ.A

od 26 900 Kč

THERMONA THERM 28 KDZ.A - parametry

Název produktu: THERMONA THERM 28 KDZ.A
Výrobce: Thermona
Minimální cena: 35 186 Kč
Maximální cena: 35 186 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.8
Podrobný popis:

THERM kondenzační kotle pro vytápěníKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny spalinovou cestou do vnějšího prostředí. Spaliny tak v sobě nesou část akumulované tepelné energie. Pokud se tyto spaliny ochladí pod teplotu jejich rosného bodu, dojde ke změně skupenství a předání části tepelné energie vodní páry pomocí tzv. kondenzačního výměníku topné vodě, která se vrací ochlazená z topného systému zpět do kotle. Často se pro zjednodušení říká, vratní voda je takto předehřívána. Protože spaliny obsahují asi 11% spalného tepla, říkáme, že v součtu s běžnou účinností kotle se celková účinnost kondenzačního kotle pohybuje nad 100%. Kondenzační kotle ve srovnání s klasickými kotli spotřebují méně energie a obsah škodlivin CO2 a NOx je snížen na minimum.THERM 17 KDZ, 28 KDZŘada kondenzačních kotlů KDZ je určena pro vytápění topného systému a ohřev vody externího nepřímotopného zásobníku. Ohřev vody se děje pomoví tzv. trojcestného ventilu, který je součástí kotle. Ten střídavě natápí podle potřeby topný systém nebo zásobník vody. Toto řešení je nejen ekonomickým a úsporným, ale také komfortním řešením ohřevu teplé vody. Výhodou ohřevu vody v nepřímotopném zásobníku je okamžitá dodávka teplé vody bez prodlení a možnost zásobovat v reálném čase více odběrných míst. Kotel pracuje v tzv, letním a zimním režimu. V tzv. letním režimu natápí pouze zásobník.Energeticky úsporné čerpadlo - úspora el. energie až 50%Použití nové řídící automatiky HDIMS 20-TH20Součástí kotle je trojcestný ventil pro ohřev vody v zásobníkuPlynulá regulace výkonu kotleMožnost regulace podle prostorové nebo venkovní teploty (ekvitermní regulace)Komunikace mezi kotlem a regulátorem pomocí protokolu OpenTherm+Vysoce ekologický provozÚspora provozních nákladů po výměně starého kotle (až 30%)Kotle se používají i pro dohřev solárního systémuVhodná kombinace se systémem podlahového vytápěníKotle jsou standardně dodávány v bílém opláštění


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.