Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Therese Schwarzenbergová: Má cesta zpátky do života - Vyznání lékařky

Próza - beletrie

Therese Schwarzenbergová: Má cesta zpátky do života - Vyznání lékařky cena od 0 Kč

Therese Schwarzenbergová: Má cesta zpátky do života - Vyznání lékařky

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Manželka českého ministra zahraničních věcí, lékařka Therese kněžna ze Schwarzenbergu líčí v knize Má cesta zpátky do života příběh svého života, který zásadním způsobem ovlivnilo vážné zranění páteře, po kterém na dva roky ochrnula. Z počáteční prognózy, která předpovídala doživotní upoutání na lůžko, se ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Therese Schwarzenbergová: Má cesta zpátky do života - Vyznání lékařky - parametry

Název produktu: Therese Schwarzenbergová: Má cesta zpátky do života - Vyznání lékařky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Manželka českého ministra zahraničních věcí, lékařka Therese kněžna ze Schwarzenbergu líčí v knize Má cesta zpátky do života příběh svého života, který zásadním způsobem ovlivnilo vážné zranění páteře, po kterém na dva roky ochrnula. Z počáteční prognózy, která předpovídala doživotní upoutání na lůžko, se autorka silou vůle a usilovnou rehabilitací "opět postavila na nohy". Příběh Therese Schwarzenbergové je mimořádně inspirující, vypovídá o nezdolné lidské vůli a vytrvalosti, která dokáže zvrátit nepřízeň osudu. Toto je dáma, která se vrátila do života - silnější a odhodlanější než kdy před tím. Její kniha není určena pouze těm, které postihl stejný osud, ale i úplně obyčejným lidem, jejichž život se ocitl ve slepé uličce. Co takhle zjistit také něco o životě manžela autorky Karla Schwarzenberga? Patřičné knihy máme! KNIHA KAREL SCHWARZENBERG KNIHA KAREL SCHWARZENBERG - KNÍŽECÍ ŽIVOT Komentář: Co takhle zjistit také něco o životě manžela autorky Karla Schwarzenberga? Patřičné knihy máme! KNIHA KAREL SCHWARZENBERG KNIHA KAREL SCHWARZENBERG - KNÍŽECÍ ŽIVOT Má cesta zpátky do života - Vyznání lékařky Manželka ministra zahraničních věcí a lékařka Therese Schwarzenbergová utrpěla úraz na lyžích, po němž jí lékaři předpovídali doživotní celkové ochrnutí nebo dokonce smrt. Díky silné vůli a odhodlání se jí už po dvou letech podařilo se znovu „postavit na nohy“. Autorka ve své výpovědi odhaluje i pocity zklamání, deprese či agresivní nálady, jež na své pouti do normálního života musela překonávat. Její výpověď osloví nejen podobně postižené, ale má co říci i čtenářům ve vážné životní krizi, členům jejich rodin i lékařské veřejnosti. Příběh Therese Schwarzenbergové je mimořádně inspirující, vypovídá o nezdolné lidské vůli a vytrvalosti, která dokáže zvrátit nepřízeň osudu. ( Váz., 232 str., 14 x 21 cm)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.