MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

Próza - beletrie

Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788085935462

Praha bláznivá - Lenka Reinerová Kniha dokazuje, že autorka své město skutečně miluje. Prochází současnými pražskými ulicemi a s humorem, někdy i ironicky, komentuje to, co vidí, prožívá a na co vzpomíná. Město a jeho dějiny jsou zdrojem mnoha absurdních okamžiků. Překlad této knihy pořídila Olga Walló z rukopisu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Filtrovat: i

Srovnání cen Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

Specifikace Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 178 Kč

Praha bláznivá - Lenka Reinerová Kniha dokazuje, že autorka své město skutečně miluje. Prochází současnými pražskými ulicemi a s humorem, někdy i ironicky, komentuje to, co vidí, prožívá a na co vzpomíná. Město a jeho dějiny jsou zdrojem mnoha absurdních okamžiků. Překlad této knihy pořídila Olga Walló z rukopisu německého originálu Närrisches Prag, který vyjde v berlínském nakladatelství Aufbau Verlag na podzim 2005. Konečnou podobu českého vydání, jež se od německé edice částečně liší, autorizovala Lenka » ... a dál?

Produkt Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá - parametry

Název produktu: Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praha bláznivá - Lenka Reinerová Kniha dokazuje, že autorka své město skutečně miluje. Prochází současnými pražskými ulicemi a s humorem, někdy i ironicky, komentuje to, co vidí, prožívá a na co vzpomíná. Město a jeho dějiny jsou zdrojem mnoha absurdních okamžiků. Překlad této knihy pořídila Olga Walló z rukopisu německého originálu Närrisches Prag, který vyjde v berlínském nakladatelství Aufbau Verlag na podzim 2005. Konečnou podobu českého vydání, jež se od německé edice částečně liší, autorizovala Lenka Reinerová na jaře 2005. Autorem původních ilustrací v této knize je Theodorik Růt, žák Základní školy u sv. Štěpána ve Štěpánské ulici v Praze, který je o osmdesát let mladší než Lenka Reinerová. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Labyrint naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Model slavné budovy opery v australském Sydney můžete mít doma i Vy! 3D puzzle Opera v Sydney je vyrobený ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Sestavování prostorového modelu bude bavit nejen zkušeného skládače, ale i začátečníka. Dílky se k sobě sestavují bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu. Hotové puzzle bude sběratelským i dekorativním doplňkem bytu, kanceláře nebo dětského pokoje. Opera v Sydney je stavba navržená v roce 1956 dánským architektem Jørn Utzonem. Otevřena byla v roce 1973. Nachází se v přístavu Port Jackson v australském městě Sydney, v místě zvaném Bennelong Point a je zařazena na seznam Světového dědictví pod hlavičkou UNESCO. Více na Wikipedii Rozměr složeného puzzle 38,5 x 28,5 x 15 cm


Recenze Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

Marťa84, 25. listopadu 2015Naprosto souhlasím s Majdulí.
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Theodorik Růt, Lenka Reinerová: Praha bláznivá

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.