Srovnání cen » Software a Hry » Hry na PC » Hororové hry na PC » Srovnání cen The Evil Within 2 pro PC

Hororové hry na PC

The Evil Within 2 pro PC

Hodnocení: 2x
  • 4

Hrůza a děs pokračuje, tak si to užijte. Hra The Evil Within 2 pro PC nabízí novou dávku bizarních šíleností. Sebastian Castellanos přežil zásah v Beacon Mental Hospital, ale svět hnusu se točí dál. Zjistí, že údajně mrtvá dcera žije. Vydá se ji zachránit přímo do její mysli, kde čeká fiktivní město Union a nová série vydatných hrůz. Užijte si děsivou akci a překvapivé výzvy, které prověří nejen vaši odvahu, ale také důvtip. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.07899
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? The Evil Within 2 pro PC koupíte i tady

Specifikace The Evil Within 2 pro PC

Kategorie Hororové hry na PC
Nejnižší cena 500 Kč

Hra pro PC Detektiv Sebastian Castellanos ztratil všechno. Ale když dostane šanci zachránit svou dceru, musí znovu sestoupit do nočního světa STEM.. 81% Hra The Evil Within 2 přivádí díky unikátní směsi psychologického a survival hororu vychvalovanou franšízu na úplně novou úroveň. V roli nezkušeného detektiva jménem Sebastian Castellanos musíte zachránit svou dceru. » ... a dál?

Produkt The Evil Within 2 pro PC

The Evil Within 2 pro PC - parametry

Název produktu: The Evil Within 2 pro PC
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 500 Kč
Maximální cena: 949 Kč
Ušetríte až: 450 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra pro PC Detektiv Sebastian Castellanos ztratil všechno. Ale když dostane šanci zachránit svou dceru, musí znovu sestoupit do nočního světa STEM.. 81% Hra The Evil Within 2 přivádí díky unikátní směsi psychologického a survival hororu vychvalovanou franšízu na úplně novou úroveň. V roli nezkušeného detektiva jménem Sebastian Castellanos musíte zachránit svou dceru. Ponořte se do hororového světa naplněného strachem, úzkostí a děsem, který na vás dýchá pořád a všude. Opravdu hororové příšery Dostaňte se přes všechny příšery, které vídáte ve svých nočních můrách.

Od génia Shinji Mikamiho a talentovaného týmu Tango Gameworks, vám The Evil Within 2 přináší nový zážitek s jedinečnou směsí psychologických vzrušení a skutečné hrůzy přežití Detektiv Sebastian Castellanos ztratil vše včetně své dcery Lily. Aby ji zachránil, je nucen spolupracovat s Möbius, stínovou organizací odpovědnou za zničení jeho bývalého života. Sebastian musí sestoupit do jedné z jejich strašných výtvorů, znepokojujícího světa Unie. Z každého rohu se objevují různé hrozby a musí se spoléhat na to, že dokáže přežít. Sebastian musí sestoupit do noční můry, aby získal zpět svůj život a rodinu. Útočit ze stínů pomocí kuše, běžet jako o život, nebo jít přímo v před s velmi omezenou muníciou.Voľba je na vás. Prožijte setkání se sadistickým nepřáteli a poznejte postavy, které vás mohou vést, nebo zavádět, na vaší cestě k vykoupení.

Od jedinečného autora Shinji Mikamiho přichází již druhé pokračování The Evil Within. Jedná se o nejnovější druh survival hororu. Detektiv Sebastián Castellanos ztratil vše. Poté dostává šanci zachránit svou dceru. Bude Sebastián čelit strašným příšerám za pomocí zbraní a pastí, či se bude snažit proplížit skrze nepřátele a přežit? Příběh vykoupení Vraťte se do noční můry a pokusíte se získat zpět svůj život a ty jenž jste milovali. Objevte strašidelné teritoria Objevujte tak rychle jak jen můžete, ale postupujte moudře. Čelte hrůzostrašným protivníkům Přežijte útok nemilosrdných nepřátel kteří Vás chtějí roztrhnout na kusy. Zvol si svou cestu k přežití Vyrobte si své pasti, pližte se, utíkejte a schovejte se nebo se snažte probojovat. Ale pozor, náboje budou omezeny.

Ve hře The Evil Within 2 hraješ za detektiva Sebastiana Castellana a nacházíš se na samotném dně. Když se ti však naskytne příležitost zachránit svou dceru, vydáváš se do světa plného nočních můr a prozkoumáš temnou minulost kdysi idylického městečka ve snaze přivést ji zpět. Život ohrožující hrozny vyskakují z každého rohu, zatímco se svět kolem tebe neustále mění a ohýbá. Zvládneš čelit hrozbě se zbraněmi a pastmi, nebo se proplížíš skrz stíny a přežiješ? Příběh o vykoupení - Vraťte se do noční můry, abyste získali zpět svůj život ...

Detektív Sebastian Castellanos stratil všetko vrátane svojej dcéry Lily. Aby ju zachránil, je nútený spolupracovať s Mobiusom, tieňovou organizáciou zodpovednou za zničenie jeho bývalého života....


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.