Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen The dignity of man...

Knihy naučná literatura

The dignity of man...

Hodnocení: 1x
  • 4

The dignity of man... – Ljudsko dostojanstvo... Der menschheit würde... Důstojnost lidstva... - kolektiv autorů. Mezinárodní výstavní projekt Odboru kultury města Vídně – MUSA, Galerie umění Bosny a Hercegoviny a Domu umění města Brna se v roce 100. výročí vypuknutí první světové války věnuje konstruktu lidské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89399
skladem

Jaké má kniha
The dignity of man...
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? The dignity of man... koupíte i tady

Specifikace The dignity of man...

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 375 Kč

Mezinárodní výstavní projekt Odboru kultury města Vídně – MUSA, Galerie umění Bosny a Hercegoviny a Domu umění města Brna se v roce 100. výročí vypuknutí první světové války věnuje konstruktu lidské důstojnosti v soudobém umění. ... a dál?

Produkt The dignity of man...

The dignity of man... - parametry

Název produktu: The dignity of man...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 375 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

The dignity of man... – Ljudsko dostojanstvo... Der menschheit würde... Důstojnost lidstva... - kolektiv autorů. Mezinárodní výstavní projekt Odboru kultury města Vídně – MUSA, Galerie umění Bosny a Hercegoviny a Domu umění města Brna se v roce 100. výročí vypuknutí první světové války věnuje konstruktu lidské důstojnosti v soudobém umění. Toto téma, pro každou kulturu klíčové, oslovuje umělce různých národností a generací i rozdílného kulturního prostředí, žijící v Bosně a Hercegovině, České republice a Rakousku. Na diskreditaci důstojnosti reagují především tehdy, pokud vnímají její absenci nebo přímo negaci a v jejich tvorbě se tak objevuje přímá reflexe tohoto současného dění. Publikace obsahuje informace o všech vystavených dílech včetně vyobrazení i texty rakouských a českých myslitelů, vztahujících se k pojmu důstojnost obecně i v kontextu s aktuální společenskou situací. The dignity of man... – Ljudsko dostojanstvo... Der menschheit würde... Důstojnost lidstva... - kolektiv autorů od nakladatelství Ambra-verlag.at v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Es gibt viele Ereignisse, derer Europa 2014 gedenkt: Ausbruch des Ersten Weltkrieges und Tod der ersten Friedensnobelpreisträgerin, Bertha von Suttner, vor 100 Jahren, Ausbruch des Zweiten Weltkrieges vor 75 Jahren, Fall der Berliner Mauer vor 25 Jahren. Die Generationen der ZeitzeugInnen, der Opfer und TäterInnen, die über die wohl würdeloseste Zeit der Menschheit, jene der beiden Weltkriege, noch berichten kann (oder könnte), werden nicht mehr lange unter uns weilen. Eine Mehrheit der europäischen Bevölkerung empfindet die Vorstellung eines Krieges, der ihren Kontinent ganzheitlich betreffen könnte, als utopisch.Doch - ist dem so? Welche Indikatoren des menschlichen Würdeverlustes begegnen uns im Alltag? Welche Strategien bieten sich an, um dieses humanistische Grundprinzip gegen Instrumentalisierungen und Kommerzialisierungen zu verteidigen und zu schützen? Die Aufweichung und Zerstörung jener Rahmenbedingungen, die für das Konstrukt Würde im Zusammenhang mit menschlichen Lebensformen als konstitutiv erachtet werden, bilden Ansatzpunkte für künstlerische Überlegungen. Katalog k výstavě. Výročí vypuknutí první světové války se stalo tématem mnoha událostí a počinů odehrávajících se v tomto roce v celé Evropě. Do výtvarného prostoru proniklo toto jedinečné téma putovní výstavou, na které participovaly státy, jež za vypuknutí první světové války nesou značnou vinu. anglicky-bosensky-německy-česky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.