MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

Ostatní z kategorie knihy

Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788073704742

Kouzelná moc květin - kniha a 44 karet - Tess Whitehurstová Květiny jsou dokonaly´mi průvodci při věštění, neboť podobně jako andělé přesahují svou fyzickou formu. Mnoho kultur a kosmologií květinám připisuje vy´znam, ktery´ dalece přesahuje jejich léčebné účinky a krásu: představují božstva, odvěké duchovní příběhy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Kouzelná moc květin
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

Specifikace Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 265 Kč

Květiny jsou dokonalými průvodci při věštění, neboť podobně jako andělé přesahují svou fyzickou formu. Mnoho kultur a kosmologií květinám připisuje význam, který dalece přesahuje jejich léčebné účinky a krásu: představují božstva, odvěké duchovní příběhy, emoce, myšlenky, souvztažnosti, moudré vedení, mocná znamení – všechno, čeho si lidstvo odjakživa cenilo.Nádherné vykládací karty Kouzelná moc květin můžete využít k získání nadhledu, zklidnění mysli, ujištění se o tom, co tušíte, nebo uskutečnění změn, po » ... a dál?

Produkt Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin - parametry

Název produktu: Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kouzelná moc květin - kniha a 44 karet - Tess Whitehurstová Květiny jsou dokonaly´mi průvodci při věštění, neboť podobně jako andělé přesahují svou fyzickou formu. Mnoho kultur a kosmologií květinám připisuje vy´znam, ktery´ dalece přesahuje jejich léčebné účinky a krásu: představují božstva, odvěké duchovní příběhy, emoce, myšlenky, souvztažnosti, moudré vedení, mocná znamení – všechno, čeho si lidstvo odjakživa cenilo. Nádherné vykládací karty Kouzelná moc květin můžete využít k získání nadhledu, zklidnění mysli, ujištění se o tom, co tušíte, nebo uskutečnění změn, po ktery´ch toužíte. Poskytnou vám jak obecné, tak zcela konkrétní rady a dovedou vás k úspěchu. Mezi 44 květinami najdete například Vlčí mák, Kalu, Pomněnku, Jasmín, Durman a Levanduli. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Synergie naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

sasa, 19. července 2017


PRO:   dekuji
PROTI:   dekuji

dekuji
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Tess Whitehurst: Kouzelná moc květin

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.