Tescoma Kytička DELÍCIA

Hodnocení: 1x
  • 4

Tescoma kytička DELÍCIA - - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva - vyrobeno z odolného kovu Při přípravě domácího drobného pečiva (nejen vánočního) se neobejdete bez vykrajovátek různých tvarů. Jsou vyrobeny z odolného kovu, práce s nimi je snadná a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem
Tescoma Srdíčko DELÍCIA

Tescoma Srdíčko DELÍCIA

Srdíčko DELÍCIA - - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva - vyrobeno z odolného kovu Při přípravě domácího drobného pečiva (nejen vánočního) se neobejdete bez vykrajovátek různých tvarů. Jsou vyrobeny z »

od 8 Kč

ve 4 obchodech

Tescoma Rybička DELÍCIA

Tescoma Rybička DELÍCIA

Tescoma rybička DELÍCIA - - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva - vyrobeno z odolného kovu TESCOMA Rybička DELÍCIA za nízkou cenu zakoupíte na www.dostal.cz TESCOMA Rybička DELÍCIA Vám doručíme až domů nebo do firmy po »

od 15 Kč

ve 3 obchodech

Tescoma Podkova DELÍCIA

Tescoma Podkova DELÍCIA

Tescoma podkova DELÍCIA - - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva - vyrobeno z odolného kovu Při přípravě domácího drobného pečiva (nejen vánočního) se neobejdete bez vykrajovátek různých tvarů. Jsou »

od 15 Kč

ve 3 obchodech

Tescoma Kometa DELÍCIA

Tescoma Kometa DELÍCIA

Tescoma kometa DELÍCIA - - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva - vyrobeno z odolného kovu Při přípravě domácího drobného pečiva (nejen vánočního) se neobejdete bez vykrajovátek různých tvarů. Jsou vyrobeny »

od 8 Kč

ve 4 obchodech

Tescoma Čtyřlístek DELÍCIA

Tescoma Čtyřlístek DELÍCIA

Při přípravě domácího drobného pečiva (nejen vánočního) se neobejdete bez vykrajovátek různých tvarů. Jsou vyrobeny z odolného kovu, práce s nimi je snadná a rychlá. Díky formičkám budete mít jeden kousek jako druhý. »

od 15 Kč

ve 3 obchodech

Tescoma Hvězdička DELÍCIA

Tescoma Hvězdička DELÍCIA

Tescoma perníková Vánoční hvězda DELÍCIA - Souprava pro přípravu perníkové hvězdy na vánoční stromeček, skvělá zábava pro celou rodinu při přípravě originální vánoční dekorace. Souprava obsahuje velké plastové vykrajovátko ve tvaru vánoční hvězdy a nosník »

od 15 Kč

ve 3 obchodech

Tescoma Hříbek DELÍCIA

Tescoma Hříbek DELÍCIA

Hříbek DELÍCIA - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva- vyrobeno z odolného kovu - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva- vyrobeno z odolného kovu Výška 5,5 cmTESCOMA Hříbek DELÍCIA za nízkou »

od 15 Kč

ve 3 obchodech

Tescoma Stromeček DELÍCIA

Tescoma Stromeček DELÍCIA

Stromeček DELÍCIA - - vynikající pro snadné vykrajování těsta při přípravě domácího pečiva - vyrobeno z odolného kovu Forma/vykrajovátko DELÍCIA ve tvaru vánočního stromku. Nechte zapůsobit u Vás doma kouzlo Vánoc a pořiďte si tuto »

od 49 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.