Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Terry Pratchett: Pastýřská koruna

Knihy

Terry Pratchett: Pastýřská koruna

Hodnocení: 1x
  • 4

Život se nachýlil. Bábi Zlopočasná to balí a vše odkazuje Toničce Bolavé. Podobně jako Terry Pratchett, který v knize Pastýřská koruna sepsal poslední příběh ze Zeměplochy. Elfové chtějí ovládnout svět. Svrhnou Královnu víl a vyženou ji z říše. Tonička se ji snaží převychovat a zároveň musí zabránit elfům v realizaci jejich plánu. Spolehnout se může na Naca a Maca Fíglů. Přidají se i další dobré duše jako Stařenka Oggová a Magráta Česneková. Terry Pratchett dal knize poslední rok svého života. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.85913
skladem

Jaké má kniha
Pastýřská koruna
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Terry Pratchett: Pastýřská koruna koupíte i tady

Specifikace Terry Pratchett: Pastýřská koruna

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Pastýřská koruna je poslední knihou Terryho Pratchetta. Napsal ji během posledního roku svého života, ještě předtím, než začátkem roku 2015 podlehl neodbytné a atypické formě Alzheimerovy choroby. Uzavřou se tu dobrodružství Toničky Bolavé, jejích oddaných Fíglů i spřátelených čarodějek. Objeví se i zcela nový hrdina, který si jistě velmi rychle získá sympatie čtenářů, a nikoliv jen jejich. Dojde k válce s elfy, která je sice krátká, ale o to zuřivější, a jistě neprozradíme nic nečekaného, když řekneme, že elfové » ... a dál?

Produkt Terry Pratchett: Pastýřská koruna

Terry Pratchett: Pastýřská koruna - parametry

Název produktu: Terry Pratchett: Pastýřská koruna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pastýřská koruna - Pratchett Terry Poslední příběh ze Zeměplochy s Toničkou v hlavní roli Pastýřská koruna je poslední knihou Terryho Pratchetta. Napsal ji během posledního roku svého života, ještě předtím, než začátkem roku 2015 podlehl neodbytné a atypické formě Alzheimerovy choroby. Touto knihou se uzavřou dobrodružství Toničky Bolavé, jejích oddaných Fíglů i spřátelených čarodějek. Objeví se i zcela nový hrdina, který si jistě velmi rychle získá sympatie čtenářů, a nikoliv jen jejich. Dojde k válce s elfy, která je sice krátká, ale o to zuřivější, a jistě neprozradíme nic nečekaného, když řekneme, že elfové i tentokrát odtáhnou s krvavými nosy. ## k trpasličí firmě, která se zabývá výrobou košťat, a zažijeme dosti nezvyklou přeměnu povýšené čarodějky paní Našeptávalové. Rozloučíme se s celou řadou starých známých a jde o loučení o to těžší, že o jejich dalších osudech si už můžeme nechat jen zdát. Bylo ještě tolik knih, které chtěl Terry Pratchett napsat. Kdyby zůstal naživu, byla by nepochybně i Pastýřská koruna mnohem obsáhlejší, ale i tak je to dobrá kniha a fanouškové Terryho Pratchetta s ní jistě zažijí řadu příjemných chvil. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | Světová fantasy od TALPRESS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.