Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie

Učebnice/Odborná literatura

Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie

Hodnocení: 29x
  • 3.13793

Publikace Praktická diabetologie slouží českým diabetologům, internistům i lékařům dalších oborů již 15. rokem. Páté vydání obsahuje řadu významných aktualizací týkajících se diagnostiky, ale zejména farmakoterapie diabetu. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Praktická diabetologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie koupíte i tady

Specifikace Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 884 Kč

Publikace Praktická diabetologie slouží českým diabetologům, internistům i lékařům dalších oborů již 15. rokem. Páté vydání obsahuje řadu významných aktualizací týkajících se diagnostiky, ale zejména ... a dál?

Produkt Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie

Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie - parametry

Název produktu: Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš: Praktická diabetologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 884 Kč
Maximální cena: 995 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.13793
Podrobný popis:

Publikace Praktická diabetologie slouží českým diabetologům, internistům i lékařům dalších oborů již 15. rokem. Páté vydání obsahuje řadu významných aktualizací týkajících se diagnostiky, ale zejména farmakoterapie diabetu. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i mortalitě ve všech zemích světa. Každý lékař se při své praxi s diabetem v té či oné podobě setkává a vždy musí své diagnostické i léčebné postupy podle stavu diabetu modifikovat. V publikaci najdou přesné pokyny nejen internisté, ale lékaři všech oborů, ve kterých je diabetes zdrojem komplikací a rizik. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i mortalitě ve všech zemích světa. Diabetes svými pozdními komplikacemi, které se však někdy objevují poměrně brzy po nástupu onemocnění, zasahuje téměř do všech disciplín medicíny. Přitažlivost, ale i náročnost diabetologie spočívá v tom, že od lékaře vyžaduje na jedné straně velmi kvalitní znalosti o

patofyziologii a klinice vlastní choroby, na druhé straně alespoň orientační přehled o diagnostických a léčebných možnostech celé řady dalších lékařských oborů. Navíc diabetický pacient ví, že se po celý život se svou chorobou nerozloučí, že musí ovládat on ji, ne ona jeho. Z toho plyne pro lékaře požadavek, aby uměl citlivě psychologicky na pacienta působit, aby ho dokázal naučit, jak s nemocí žít bez zásadní újmy na životních radostech. Tyto cíle patřily mezi motivy, které vedly k sepsání příručky, která by ve stručnosti obsahovala vše, co by měl každý lékař ošetřující diabetického pacienta vědět. Praktická diabetologie - Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš a kol. od authora Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Deváté, dále rozšířené vydání úspěšného lékařského výkladového slovníku pro širokou veřejnost obsahuje více než 11.000 hesel a rozsáhlou přílohu normálních laboratorních hodnot. Srozumitelný a přehledný výklad doplněný příklady a ilustracemi umožňuje snadno porozumět tomu, co lékař říká a píše, tj. lékařským zprávám, nálezům apod. Čtenář také získá jistotu, jak odborné pojmy vyslovit a jak je používat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.