Terezia Hemoplus + kyselina listová 50+10 kapslí
Terezia Hemoplus + kyselina listová 50+10 kapslí

TOP 46
Terezia Hemoplus + kyselina listová 50+10 kapslí

od 230 Kč
HemoPlus díky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku. Určeno pro podporu krvetvorby, zejména u dárců krve a žen v reprodukčním věku, pro osoby s nepravidelným stravováním bez dostatečného přísunu vitaminu B a železa. NOVINKA: Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt HemoPlus obsahuje: Vinná réva - je bohatá zejména na bioflavonoidy, dále obsahuje…
mujlekarnik.cz
Za dopravu 106 Kč Skladem
230 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Terezia Hemoplus + kyselina listová 50+10 kapslí
Výrobce: TEREZIA COMPANY
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetříte až: 145 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

HemoPlus díky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku.

Určeno pro podporu krvetvorby, zejména u dárců krve a žen v reprodukčním věku, pro osoby s nepravidelným stravováním bez dostatečného přísunu vitaminu B a železa.

NOVINKA: Vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Produkt HemoPlus obsahuje:
 • Vinná réva - je bohatá zejména na bioflavonoidy, dále obsahuje vitamíny skupiny B a C, organické kyseliny (vinnou, jablečnou, citrónovou), třísloviny a aminokyseliny.
 • Černý bez - patří mezi nejoblíbenější a také nejznámější rostliny. Hlavní obsahové látky jsou flavonoidy, silice, třísloviny, vitaminy skupiny A a B.
 • Ostružiník křovitý - obsahuje vitamíny skupiny B a C, karotenoidy, organické kyseliny a pektin.
 • Vitamín B12 - přispívá k zachování normálního energetického metabolizmu železa, přispívá k zachování červených krvinek.
 • Vitamín B6 - přispívá k tvorbě červených krvinek, ke snížení únavy a únavnosti.
 • Vitamín B9 - má příznivý vliv na krvetvorbu.
 • Vitamín B12 - má příznivý vliv na tvorbu červených krvinek.
 • Vitamín C - zvyšuje vstřebávání železa, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a podpoře imunitního systému.
 • Železo - přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přispívá k přenosu kyslíku.

Složení v 1 kapsli:

250 mg směsi HEMO PLUS + vitamin C + kyselina listová [prášek sušené modré révy vinné (Vitis vinifera), prášek sušeného plodu ostružníku křovitého (Rubus fruticosus), prášek sušené houby hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), sušenou červenou řepu (Beta vulgaris), vitamin C (Kyselina askorbová), Fe – železo (Fumaran železnatý), vitamin B2 (Riboflavin), vitamin B6 (Pyridoxin hydrochlorid), vitamin B9 – kyselinou listovou (Acidum folicum), vitamin B12 (Cyanocobalamin)].

Obsah účinných látek v 1 kapsli:

 • 40 mg vitamín C, 3,5 mg železo, 0,7 mg vitamín B2, 0,7 mg vitamín B6, 0,1 mg vitamín B9, 0,00125 mg vitamín B12

Nutriční hodnoty ve 100 g: 1540 kJ/369 kcal

 • bílkoviny 16,5 g,
 • sacharidy 19,6 g,
 • tuk 17,4 g,
 • vláknina 35,9 g,
 • lepek (ve 100 g sušiny) Hemo Plusdíky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku. Složení v 1 kapsli 250 mg Směs HemoPlus 40 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) 7 mg Železo (fumarát železnatý) 0.7 mg Vitamín B2 (riboflavin) 0.7 mg Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 0.1 mg Kyselina listová (vitamín B9, folát) 0.00125 mg Vitamín B12 (kyanokobalamin) Réva vinná (Vitis vinifera, prášek) Bez černý (Sambucus nigra, prášek sušeného plodu) Ostružiník křovitý (Rubus fruticosus, prášek sušeného plodu) Lesklokorka leská (Reishi, Ganoderm

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.