Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tereza Vostradovská: Hravouka

Knihy

Tereza Vostradovská: Hravouka

Hodnocení: 0x
  • 4

Škola hrou. Tereza Vostradovská ono heslo v knize Hravouka konečně převádí do praxe. Coby průvodce nejmenších čtenářů se vytáhne malá šedá myška, která očekává návštěvu příbuzných. Chce se před nimi náležitě předvést a tak zkoumá přírodu v lese i kolem své nory. Všechny poznatky pečlivě zaznamená. Tak tvoří vlastní přírodovědnou encyklopedii. Spolu s ní i nejmenší děti hravě zjistí, jak dlouho žije žába, jak poznat stáří stromu a taky se naučí vytvořit vlastní herbář. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.76426
skladem

Jaké má kniha
Hravouka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tereza Vostradovská: Hravouka koupíte i tady

Specifikace Tereza Vostradovská: Hravouka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 226 Kč

Kravička dělá bů, pejsek dělá haf haf. Hm. Neba? Neba. Co takhle si radši počíst o tom, jak v lese tlejí opadané listy, prohlédnout si, jak vypadá noha žáby a kdo si nejradši pochutná na myšce? Právě ... a dál?

Produkt Tereza Vostradovská: Hravouka

Tereza Vostradovská: Hravouka - parametry

Název produktu: Tereza Vostradovská: Hravouka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Malá šedá myška očekává návštěvu svých příbuzných z velkoměsta a aby se předvedla jako dokonalá průvodkyně, rozhodne se o svém bydlišti zjistit vše. Vydává se na průzkum přírody kolem své nory, v lese, u rybníka i na zahradě. Svoje poznatky si pečlivě zaznamenává a sestavuje vlastní přírodovědnou encyklopedii. Padesátistránková velkoformátová kniha seznamuje malé čtenáře s faunou a flórou navštívených míst, vysvětluje základní přírodní procesy a principy (životní cyklus žáby, poznávání stáří stromů...) nebo naučí, jak vytvořit herbář. Děti získávají informace přímo od myšky či jejích přátel, ale i formou nejrůznějších úkolů, které jim kniha předepisuje. Publikace je určena pro žáky první a druhé třídy základní školy, ale díky grafické úpravě a přehlednosti lze s pomocí rodičů začít s postupným zkoumáním už v batolecím věku. Hravouka je druhým projektem autorky Terezy Vostradovské (absolovetnka Ateliéru filmové a televizní grafiky VŠUP), v roce 2015 se představila s publikací Obludárium (atlas imaginárních druhů). Hravouku doplňuje výborná didakticko-interaktivní hra určená pro mobily a tablety, která přináší dětem dodatečné informace k tématům předneseným v knize v nepoměrně zajímavější animované a ozvučené podobě.

Kravička dělá bů, pejsek dělá haf haf. Hm. Neba? Neba. Co takhle si radši počíst o tom, jak v lese tlejí opadané listy, prohlédnout si, jak vypadá noha žáby a kdo si nejradši pochutná na myšce? Právě myška žijící v podzemní noře je vypravěčkou, průzkumnicí lesa, sadu i rybníčka: obkresluje tvary pecek, ohryzává mrkve v zemi a přemýšlí jak rozdělit plody na ovoce a zeleninu, zkoumá stáří lesa podle letokruhů a loví živé brouky na kousek syrového masa. Všechno pak pečlivě zapisuje do svého sešitu a radí, jak si vyrobit herbář nebo udělat zahradní jezírko. A vlastně i na ty zvířecí zvuky dojde: no kdo by se nechtěl naučit RRR-ČAFČAFČAF RAJČÁK? Myšku a její Hravouku najdete i na tabletech a v počítačích jako aplikaci ke stažení na www.hravouka.cz. Ale hlavně venku v přírodě! Napsala: Tereza Vostradovská. 52 stran 23 x 33 cm Pevná šitá vazba, ofsetový tisk Pro děti od 4 do 10 let. Vyšlo: září 2016 Kniha byla nominována na cenu Magnesia Litera 2017, získala prestižní cenu Zlatá Stuha 2017...

Přírodozpytecké vyprávění o myšce, kterou zájem o přírodu dovedl až k sepsání vlastní knihy o přírodě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.