Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením?

Učebnice/Odborná literatura

Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením?

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Kniha nabízí čtenářům ucelené odborné informace týkající se problematiky zrakového postižení. Publikace je určena široké cílové skupině: rodinám dětí se zrakovým postižením, které chtějí pochopit důsledky vzniklé životní situace a hledat řešení; lidem, kteří ztratili nebo ztrácejí zrak v dospělosti; laické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak žít s těžkým zrakov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením? koupíte i tady

Specifikace Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

Kniha nabízí čtenářům ucelené odborné informace týkající se problematiky zrakového postižení. Publikace je určena široké cílové skupině: rodinám dětí se zrakovým postižením, které chtějí pochopit důsl ... a dál?

Produkt Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením?

Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením? - parametry

Název produktu: Tereza Kimplová, Marta Kolaříková: Jak žít s těžkým zrakovým postižením?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Kniha nabízí čtenářům ucelené odborné informace týkající se problematiky zrakového postižení. Publikace je určena široké cílové skupině: rodinám dětí se zrakovým postižením, které chtějí pochopit důsledky vzniklé životní situace a hledat řešení; lidem, kteří ztratili nebo ztrácejí zrak v dospělosti; laické veřejnosti, která by se ráda dozvěděla, jak konkrétně a správně lidem s takovým postižením pomoci, a rovněž veřejnosti odborné. Kniha může přinést informace také zdravotníkům majícím přehled o zrakových vadách, ale

hledajícím i souvislosti pedagogicko-psychologické; psychologům, kteří naopak představu o prožívání jedince s postižením a jeho rodiny mají, ale chtějí se lépe informovat a vyznat v přehledu zrakových vad či možných typech kompenzací; nebo učitelům, kteří se s dětmi se zrakovým postižením setkávají ve své pedagogické praxi. Dále všem, kteří mají potřebu se v dané oblasti orientovat a lidem s tímto typem postižení porozumět. Jak žít s těžkým zrakovým postižením? - Tereza Kimplová, Marta Kolaříková. Jak žít s těžkým zrakovým postižením? - Tereza Kimplová, Marta Kolaříková od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Tereza Kimplová; Marta KolaříkováSouhrn (nejen) psychologické problematikyTriton 2015Kniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.