Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book

Cizojazyčné knihy

Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book

Hodnocení: 1x
  • 4

Metodická příručka. Nové, upravené vydání nejoblíbenější učebnice pro ZŠ. Nyní v pěti dílech, což dokonale vyhovuje výuce na ZŠ (1.díl pro 5.třídu). Přehledné grafické uspořádání umožňuje dobrou orinetaci v učebnici. Nově např. písničky nebo básničky, práce na projektu až na konci lekce, dostatek cvičení na upevnění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90476
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book koupíte i tady

Specifikace Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 413 Kč

Project third edition is a five-level primary and secondary English course, trusted by teachers and loved by students worldwide. ... a dál?

Produkt Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book

Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book - parametry

Název produktu: Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson: Project 1 Teacher\'s book
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 552 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metodická příručka. Nové, upravené vydání nejoblíbenější učebnice pro ZŠ. Nyní v pěti dílech, což dokonale vyhovuje výuce na ZŠ (1.díl pro 5.třídu). Přehledné grafické uspořádání umožňuje dobrou orinetaci v učebnici. Nově např. písničky nebo básničky, práce na projektu až na konci lekce, dostatek cvičení na upevnění mluvnice a slovní zásoby, reálie anglicky mluvících zemí, opakovací lekce. Pracovní sešit obsahuje oproti původnímu dvojnásobný počet cvičení, anglicko-český slovníček s výslovností , přehled mluvnice v českém jazyce a také anglicko-český seznam pokynů ke cvičením (pouze 1. a 2.díl, rodiče tak mohou svým dětem pomoci s domácí přípravou). Opakovací testy jsou zařazeny jednak v učebnici, ale také v učitelské příručce a v samostatné Test Booklet k Project 1,2 a 3 ke stažení na www.oup.com/elt/teacher. Doplňující materiály na www.oup.com/elt/teacher/project. Project Language Log je ke stažení na www.oup.com/elt. Má doložku MŠMT. Učebnice, Pracovní sešit, Učitelská příručka, Kazety, CD. Publikace: PROJECT 1 TEACHER´S BOOK - HUTCHINSON, T.. An innovative, five-level beginner's course for young learners from the age of 10. Key features Project brings English to life through motivating topics within a structured learning environment. It provides a clearly-structured, supportive framework of grammar with the flexibility to allow students to make their own discoveries. Language is presented in stimulating, realistic contexts. A high profile is given to skills development from the start of the course. Cross-curricular project work encourages students to communicate in English about their own lives and experiences. The strong cultural element helps students to establish a connection between language and life. Students are encouraged to learn about life in Britain and other English-speaking countries, as well as to explore differences and draw comparisons with their own cultures. Publikace: PROJECT 1 TEACHER´S BOOK - HUTCHINSON, T..    Inovovaný 5-stupňový kurz angličtiny určený pre deti od 10 rokov. Project prináša vyučovanie angličtiny príjemným, motivujúcim spôsobom. Jednoduchá gramatická skladba, prezentovanie jazyka v realistickom kontexte pomôžu deťom pri prvých problémoch, ktoré angličtina pre nich prináša. Teacher's Book obsahuje prípravu pre učiteľov na jednotlivé hodiny, kľúč so správnymi odpoveďami mna cvičenia zo Student's Book a Workbook. Ďalej ponúka tipy na krátke hry, cvičenia a testy pre každú lekciu spolu so správnymi odpoveďami. Autor:

HUTCHINSON, T. ISBN:

9780194365161 / 0194365166 Vydavatel:

Oxford University Press English Language Teaching Rok vydání:

1999 Počet stran:

112 Typ:

paperback Kategorie:

Angličtina, ELT OUP, Kurzy, Secondary Analytical approach to grammar. Real language in real contexts. Cross-curricular lessons. Strong vocabulary syllabus. Projects about students' own lives. New DVD following Culture syllabus. Autor knihy Teresa Woodbridge, Tom Hutchinson, Vydavatelstvo OXFORD,Teachers Book Project 1 TB - Te


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.