MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Tequila » Srovnání cen TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L

Tequila

TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 0081128028688

Tequila reposado, země původu Mexiko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Pepe Lopez Gold je lehce jantarová Tequila s kořenistou citrusovou chutí. Margarita se zlatým Pepem je vynikající volba. Vše O Tequile Tequila je nazvána podle malého města ve státě Jalisco; ve skutečnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L

Specifikace TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L

Kategorie Tequila
Nejnižší cena 379 Kč

Typ: tequila, Výrobce: Brown-Forman Czechia, s.r.o., Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 1 l, Další informace: Pepe Lopez Gold je vyrobena kombinací přírodní pramenité vody a rostlin s nejvyšší kvalitou, zralých rostlin modrého agáve. Zkvašené šťávy z agáve jsou destilovány dvakrát, aby byla získána jeho působivá a přitažlivá chuť. Pepe Lopez Gold je jemně jantarová s ostrou chutí citrusů. ... a dál?

Produkt TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouTEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L - parametry

Název produktu: TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 379 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tequila reposado, země původu Mexiko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Pepe Lopez Gold je lehce jantarová Tequila s kořenistou citrusovou chutí. Margarita se zlatým Pepem je vynikající volba. Vše O Tequile Tequila je nazvána podle malého města ve státě Jalisco; ve skutečnosti se pouze destiláty vyráběné v Jalisku a ve čtyřech okolních oblastech smějí označovat jako tequila. V 19. století byl tento destilát znám jako Aguardiente de Agave ( což znamená agávová pálenka ). VýrobaNa výrobu tequily pěstují výrobci modrou agáve - trvá osm až dvanáct let, než dozraje. Piňas, jež obsahují sladkou, mléčnou mízu, se pak z rostliny vyříznou a asi dva dny se vaří v páře. Rozmletí piňas se šťáva extrahuje, poté se míchá s vodou a nechá se kvasit v dubových kádích. Zkvašená tekutina či mosto (podobné “rmutu” u whisky a vodky) se pak přinejmenším dvakrát destiluje v měděných periodických kolonách, čímž vznikne tequila. Před stáčením do láhví Typ: tequila, Výrobce: Brown-Forman Czechia, s.r.o., Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 1 l, Další informace: Pepe Lopez Gold je vyrobena kombinací přírodní pramenité vody a rostlin s nejvyšší kvalitou, zralých rostlin modrého agáve. Zkvašené šťávy z agáve jsou destilovány dvakrát, aby byla získána jeho působivá a přitažlivá chuť. Pepe Lopez Gold je jemně jantarová s ostrou chutí citrusů. Je typickým, představitelem mixto tequily a všeho co si spojujeme s Mexikem. Několik získaných světových titulů kvality potvrzuje její výborné postavení mezi tequilami a také vysoké hodnocení mezi barmany.


Přidat recenzi pro TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 1 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.