Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání

Knihy naučná literatura

Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání

Hodnocení: 1x
  • 5

Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání - Králová Alena, a kolektiv Novák Jaromír. Publikace je určena všem, kteří se zajímají o výuku ekonomických předmětů, ať už jde o pedagogy nebo studenty. Svým obsahovým zaměřením i způsobem zpracování daného tématu představuje ojedinělý informační zdroj. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Teoretické aspekty raci..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání koupíte i tady

Specifikace Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Publikace je určena všem, kteří se zajímají o výuku ekonomických předmětů, ať už jde o pedagogy nebo studenty. Svým obsahovým zaměřením i způsobem zpracování daného tématu představuje ojedinělý inform ... a dál?

Produkt Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání

Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání - parametry

Název produktu: Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 172 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání - Králová Alena, a kolektiv Novák Jaromír. Publikace je určena všem, kteří se zajímají o výuku ekonomických předmětů, ať už jde o pedagogy nebo studenty. Svým obsahovým zaměřením i způsobem zpracování daného tématu představuje ojedinělý informační zdroj. Kolektiv autorů dvou sesterských kateder ze dvou vysokých škol - Katedry didaktiky ekonomických předmětů Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a Katedry pedagogiky Národohospodářské fakulty Ekonomické univerzity v Bratislavě - zpracoval vědeckou monografii zaměřenou na teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání, která zkoumá podstatné oblasti komplexního didaktického systému. Pokud do komplexního didaktického systému zařadíme cíle a obsah vzdělávání, organizační formy výuky, vyučovací metody a didaktické zásady, tj. všechny nemateriální i materiální prostředky vyučování, potom se předkládaná monografie věnuje vedle didaktických zásad všem jeho prvkům včetně zkoumání jeho kvality v ekonomickém vzdělávání. Teoretické aspekty racionalizace ekonomického vzdělávání - Králová Alena, a kolektiv Novák Jaromír od nakladatelství Press 21 s.r.o. v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.