Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus

Knihy

Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Elementární bytosti - Paracelsus - Kniha o nymfách, sylfech, pygmejích, salamandrech a ostatních živlových tvorech od Theophrasta Bombasta von Hohenheim - Philippus Theop Paracelsus z Hohenhe. Krátký traktáty renesančního učence a alchymisty se zabývá proměnami bytostí, umělými formami života vznkilými z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus koupíte i tady

Specifikace Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 93 Kč

Publikace: Elementární bytosti - Paracelsus - Kniha o nymfách, sylfech, pygmejích, salamandrech a ostatních živlových tvorech od Theophrasta Bombasta von Hohenheim - Philippus Theop Paracelsus z Hohenhe. Krátký traktáty renesančního učence a alchymisty se zabývá proměnami bytostí, umělými formami života vznkilými z připravené materie. Publikace: Elementární bytosti - Paracelsus - Kniha o nymfách, sylfech, pygmejích, salamandrech a ostatních živlových tvorech od Theophrasta Bombasta von Hohenheim - Philippus Theop » ... a dál?

Produkt Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus

Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus - parametry

Název produktu: Teofrastus Paracelsus: Elementární bytosti - Paracelsus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Elementární bytosti - Paracelsus - Kniha o nymfách, sylfech, pygmejích, salamandrech a ostatních živlových tvorech od Theophrasta Bombasta von Hohenheim - Philippus Theop Paracelsus z Hohenhe. Krátký traktáty renesančního učence a alchymisty se zabývá

proměnami bytostí, umělými formami života vznkilými z připravené

materie. Publikace: Elementární bytosti - Paracelsus - Kniha o nymfách, sylfech, pygmejích, salamandrech a ostatních živlových tvorech od Theophrasta Bombasta von Hohenheim - Philippus Theop Paracelsus z Hohenhe. Theophrast Bombast von Hohenheim. Elementární bytosti. Kniha o myfách, sylfech,pygmejích, salamandrech a ostatních živlových tvorech. Brož., 70 str. ISBN 80-86459-12-8. Paracelsův výklad obsahuje popis vodních bytostí, bytostí ohnivých i vzdušných a také pojednání o obrech, meluzínách a jiných stvořeních. Autor knihy Theophrastus Paracelsus, Ladislav Moučka, Vydavatelstvo Dobra,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.