Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tělovýchovné lékařství

Učebnice/Odborná literatura

Tělovýchovné lékařství

Hodnocení: 1x
  • 4

Tělovýchovné lékařství - Vybrané kapitoly - a kolektiv Dalibor Pastucha . Kniha je určena pro pregraduální a postgraduální vzdělávání v oboru tělovýchovné lékařství, jehož základní náplní je tělesná a sportovní aktivita člověka v diagnostice, léčbě i prevenci. Lidské zdraví může být tělesným pohybem zlepšeno, ale na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Tělovýchovné lékařství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tělovýchovné lékařství koupíte i tady

Specifikace Tělovýchovné lékařství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 167 Kč

Kniha přináší to nejdůležitější z vysoce specializovaného interdisciplinárního oboru. Je určena především studentům lékařských fakult, nelékařských zdravotnických fakult a studentům sportovních oborů. ... a dál?

Produkt Tělovýchovné lékařství

Tělovýchovné lékařství - parametry

Název produktu: Tělovýchovné lékařství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 172 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tělovýchovné lékařství - Vybrané kapitoly - a kolektiv Dalibor Pastucha . Kniha je určena pro pregraduální a postgraduální vzdělávání v oboru tělovýchovné lékařství, jehož základní náplní je tělesná a sportovní aktivita člověka v diagnostice, léčbě i prevenci. Lidské zdraví může být tělesným pohybem zlepšeno, ale na druhé straně neadekvátní zátěž může působit negativně a vést k poškození zdraví. Proto se náplň tělovýchovného lékařství dotýká celého lidského organizmu a vyžaduje úzkou spolupráci s jinými lékařskými obory, např. vnitřním lékařstvím, všeobecným lékařstvím, pediatrií, dorostovým lékařstvím, chirurgií, ortopedií, rehabilitací, kardiologií, diabetologií, obezitologií, onkologií, preventivním lékařstvím, posudkovým lékařstvím, imunologií, hygienou práce, pracovním lékařstvím, genetikou a dalšími. Kniha přináší aktuální údaje týkající se problematiky fyziologie a genetiky tělesné zátěže, sportovního tréninku, výživy a regenerace, sportovní traumatologie. Publikace řeší ucelený pohled na problematiku zdraví a sportu se zohledněním možných rizik a benefitů pravidelné pohybové aktivity také pro prevenci nejběžnějších civilizačních onemocnění. Kniha je dobře dokumentačně vybavena – více než 50 obrázků a 35 tabulek vhodně doplňuje didaktické vlastnosti textu. Tělovýchovné lékařství - Vybrané kapitoly - a kolektiv Dalibor Pastucha od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Tělovýchovné lékařství - Vybrané kapitoly - Pastucha Dalibor a kolektiv. Kniha přináší to nejdůležitější z vysoce specializovaného

interdisciplinárního oboru. Je určena především studentům

lékařských fakult, nelékařských zdravotnických fakult a studentům

sportovních oborů. Ocení ji ale i internisté, PL, traumatologové a

zejména sportovní lékaři. Publikace: Tělovýchovné lékařství - Vybrané kapitoly - Pastucha Dalibor a kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.