Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tell me More Italština verze 8.0 (sada 1–3) – Anglické rozhraní

Učebnice/Odborná literatura

Tell me More Italština verze 8.0 (sada 1–3) – Anglické rozhraní

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejnovější verze výkonného nástroje pro výuku italštiny na DVD-ROM pokrývá tři úrovně: začátečnickou, středně pokročilou a pokročilou. Výuka zahrnuje všechny důležité dovednosti: porozumění slyšené i psané řeči a aktivní ústní i písemné vyjadřování. Italskou výslovnost si osvojíte s podporou technologie rozpoznávání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tell me More Italština verze 8.0 (sada 1–3) – Anglické rozhraní

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 5 242 Kč

Nejnovější verze výkonného nástroje pro výuku italštiny na DVD-ROM pokrývá tři úrovně: začátečnickou, středně pokročilou a pokročilou. Výuka zahrnuje všechny důležité dovednosti: porozumění slyšené i psané řeči a aktivní ústní i písemné vyjadřování. Italskou výslovnost si osvojíte s podporou technologie rozpoznávání mluvené řeči. Program hodnotí vaše pokroky, upozorňuje vás na chyby a porovnává vaši hlasovou křivku s křivkou rodilého mluvčího. Výstupní označení úrovně podle Rady Evropy: B2 Tři úrovně programu » ... a dál?

Produkt Tell me More Italština verze 8.0 (sada 1–3) – Anglické rozhraní

Tell me More Italština verze 8.0 (sada 1–3) – Anglické rozhraní - parametry

Název produktu: Tell me More Italština verze 8.0 (sada 1–3) – Anglické rozhraní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 5 242 Kč
Maximální cena: 5 242 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejnovější verze výkonného nástroje pro výuku italštiny na DVD-ROM pokrývá tři úrovně: začátečnickou, středně pokročilou a pokročilou. Výuka zahrnuje všechny důležité dovednosti: porozumění slyšené i psané řeči a aktivní ústní i písemné vyjadřování. Italskou výslovnost si osvojíte s podporou technologie rozpoznávání mluvené řeči. Program hodnotí vaše pokroky, upozorňuje vás na chyby a porovnává vaši hlasovou křivku s křivkou rodilého mluvčího. Výstupní označení úrovně podle Rady Evropy: B2 Tři úrovně programu obsahují celkem 750 studijních hodin uspořádaných do 40 druhů studijních činností, dále 3 hodiny interaktivních videí a nácvik výslovnosti s 3D animací. Uživatel si může vybrat ze tří výukových režimů: volný, řízený nebo dynamický. NOVINKA – nadabujte postavu z italských FILMŮ nebo TELEVIZNÍCH SERIÁLŮ! V sadě je přibalena náhlavní souprava s mikrofonem a sluchátky. Titul tvoří: 3 DVD-ROM, náhlavní souprava


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.