MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Stavebnice » Elektronické stavebnice » Srovnání cen Teddies Tajemství elektroniky Auto

Elektronické stavebnice

Teddies Tajemství elektroniky Auto

Hodnocení: 10x
 • 4
EAN: 5900360859575

Elektronická stavebnice Tajemství elektroniky je určena pro děti od 6 let. Vaši malí kutilové si mohou vyzkoušet až 50 různých experimentů. Sestaví si funkční autíčko nebo loď s elektrickým pohonem. Výrazně si procvičují mysl i tvořivost. Díky stavebnici může dítě snadno pochopit jak fungují elektrické obvody. Ideální i jako školní pomůcka! Maximálně bezpečné - zdrojem 2x baterie typu AA. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.65278
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Teddies Tajemství elektroniky Auto

Teddies Tajemství elektroniky Auto v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 10 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Teddies Tajemství elektroniky Auto

 • zajímavé úkoly, které malého bratra (9) baví

 • pár nedotažených detailů, kvalita návodu a hlavně jeho překlad

Čerstvá hodnocení Teddies Tajemství elektroniky Auto

 • 4

Lukáš, 14. června 2017

 • zajímavé úkoly, které malého bratra (9) baví

 • pár nedotažených detailů, kvalita návodu a hlavně jeho překlad

nemám porovnání například se stavebnicí merkur, ale pořád leoší než aby děti seděly za tabletem


Specifikace Teddies Tajemství elektroniky Auto

Kategorie Elektronické stavebnice
Výrobce Teddies
Nejnižší cena 540 Kč

Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit dle návodu až 50 projektů. Děti si mohou sestavit auto a loď s elektrickým pohonem. Během hry děti poznají práci motoru, přepínačů nebo zdrojů zvuku a světla.V krabici 46,5x33,5x4 cm.Vhodné od 6 let.Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Tajemství elektroniky - Auto, loď 50 experimentů na baterie v krabici 46,5x33,5x4cm od 6 letPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce » ... a dál?

Produkt Teddies Tajemství elektroniky Auto

Teddies Tajemství elektroniky Auto - parametry

Název produktu: Teddies Tajemství elektroniky Auto
Výrobce: Teddies
Minimální cena: 540 Kč
Maximální cena: 829 Kč
Ušetríte až: 289 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Elektronická stavebnice doporučený věk od 6 let. Tajemství elektroniky, patří mezi elektronická stavebnice. Je vhodná pro všechny zvídavé děti od 6 let, které si vyzkouší až 50 experimentů. Docela sami si mohou sestavit auto nebo loď s elektrickým pohonem. Při sestavování svého přístroje si samozřejmě prohloubí vědomosti a prakticky je využijí. Poznají například práci motoru, přepínače, zdroje zvuku a světla.Vše je založeno na jednoduchých principech, díky kterým snadno děti pochopí, jak fungují i elektrické obvody. Stavebnice je vhodná i jako školní pomůcka nebo nástroj pro vlastní projekty vašich malých ratolestí. V balení je samotná stavebnice i podrobný návod se schématy na sestavení výrobku. Jediné co je zapotřebí, doplnit tuto hru o 2 kusy baterie typu AA, které nebývají součástí balení. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné

Tajemství elektroniky - 50 experimentů auto a loď - DROMADER 85957 6+ Elektronická stavebnice, která děti neustále nutí stavět, zkoušet a objevovat nové elektronické projekty. Podrobný návod nabízí schémata více jak 50 projektů. Vstupte do tajemného světa elektroniky a elektrotechniky. Díky jednoduchému principu sestavování přehlédnému rozložení děti snadno pochopí princip elektrických obvodů. Vinikající i jako školní pomůcka nebo nástroj pro vlastní projekty.

Během hry dětí dále objeví práci motoru, přepínačů, zdrojů zvuku a světla. Podrobný český návod

Provoz na baterie 4xAA (nejsou součástí výrobku) Vhodné pro děti od 6 let.

Technické údaje:Obsah balení:Tajemství elektroniky - Auto, loď 50 experimentů na baterie v krabici 46,5x33,5x4cm od 6 letPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.


Recenze Teddies Tajemství elektroniky Auto

Lukáš, 14. června 2017


PRO:   zajímavé úkoly, které malého bratra (9) baví
PROTI:   pár nedotažených detailů, kvalita návodu a hlavně jeho překlad

nemám porovnání například se stavebnicí merkur, ale pořád leoší než aby děti seděly za tabletem
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Teddies Tajemství elektroniky Auto

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Vista SEVA 5 JUMBO

Vista SEVA 5 JUMBO

 • 3.92308

Stavebnice |

Doporučený věk od (let): 4 Počet dílů: 1064 Velké balení stavebnice SEVA 5 Jumbo v praktickém plastovém uzavíratelném boxu. Stavebnice SEVA 5 Jumbo obsahuje stavebnice SEVA 2 a SEVA 5 TECHNIC - celkem 1064 dílků, mezi kterými nechybí mechanická »

od 1 449 Kč

v 5 obchodech

Merkur E2 Electronic

Merkur E2 Electronic

Merkur je naprostá klasika mezi stavebnicemi. Základem této stavebnice jsou samozřejmě kovové díly s provrtanými otvory na šroubky. Tímto stavebnice se stavebnice přibližuje reálnému konstruování. Každá stavebnice nabízí několik různých variant sestavení »

od 1 456 Kč

v 9 obchodech

Teddies Tajemství elektroniky 180 experimentů

Teddies Tajemství elektroniky 180 experimentů

Elektronická stavebnice doporučený věk od 6 let. Elektronická stavebnice z kolekce Tajemství elektroniky, díky níž si můžete vyzkoušet až 180 experimentů. Je vhodná pro všechny zvídavé děti od 6 let, které se zajímají o svět elektroniky a elektrotechniky. »

od 593 Kč

v 8 obchodech

Vista Seva City mini 2

Vista Seva City mini 2

Stavebnice počet dílků 233 ks, doporučený věk od 4 let. Polytechnická stavebnice Seva je oblíbenou kratochvílí všech věkových kategoriích již více od roku 1979. Jde o kreativní zábavu, která není omezená příliš specifickými díly a umožňuje tak opravdu »

od 599 Kč

v 10 obchodech

Voltík I.

Voltík I.

Společenská hra Voltík I. nadchne všechny malé modeláře a techniky, kteří rádi zkoumají každý elektronický přístroj a snaží se mu přijít na kloub. Tato skvělá stavebnice umožňuje dětem sestavit podle jednoduchých návodů až 35 elektronických světelných a »

od 466 Kč

v 11 obchodech

Simba Voltík III

Simba Voltík III

Společenská elektronická hra Voltík III. je jedinečnou pomůckou pro děti ve věku od 12 let pro jejich seznámení se s digitálním světem, bez kterého se v současné době již nikdo neobejde a ve kterém se všichni každodenně pohybují. Tato špičková »

od 1 628 Kč

v 13 obchodech

Dromader Elektronická sada Rádio FM

Dromader Elektronická sada Rádio FM

Elektronická stavebnice doporučený věk od 6 let. Tajemství elektroniky, to je elektronická stavebnice, ze které lze sestavit podle přiloženého návodu až 80 skvělých projektů. Je určena především pro všechny zvídavé děti, kterým je 6 a více let. Z »

od 558 Kč

v 6 obchodech

Svoboda Voltík II.

Svoboda Voltík II.

 • 4

Hračky |

Elektronická stavebnice VOLTÍK II je tvůrčí hračka pro děti od 10 let Elektronická stavebnice VOLTÍK II je tvůrčí hračka pro děti od 10 let. Nabízí mnoho možností zapojení efektních elektronických modelů podle příručky nebo také podle svých znalostí. »

od 617 Kč

v 13 obchodech

Teddies Hra Farma

Teddies Hra Farma

Soubor čtyř naučně-logický společenských her s motivem farmy. Soubor čtyř naučně-logický společenských her s motivem farmy. Pro děti od 4 let Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o rostlinách a zvířatech žijících na »

od 79 Kč

v 7 obchodech

MERKUR Classic C03

MERKUR Classic C03

Stavebnice až 141 modelů, doporučený věk od 7 let. Stavebnice tradiční české značky Merkur je vynikající hračkou pro tvořivé kreativní děti. Z jednotlivých kovových součástek mohou zkonstruovat až 141 různých modelů podle přiloženého návodu nebo dle »

od 778 Kč

v 13 obchodech

Teddies Hra Matematika

Teddies Hra Matematika

Soubor naučně-logických společenských her učí předškolní děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o číslicích a písmenech abecedy. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení. Každé balení obsahuje 4 hry. Hra Matematika: Poskládej - »

od 79 Kč

v 5 obchodech

Teddies Hra Abeceda slov

Teddies Hra Abeceda slov

Abeceda slov je společenská hra pro děti od 4 let – pro předškoláky. Díky této zábavné hře se děti naučí především abecedu a skládání slov z písmenek a to velmi hravým způsobem, který je bude bavit.Společenská hra Abeceda slov obsahuje 4 různé hry. Děti »

od 79 Kč

v 8 obchodech

Boffin II. 165 Motion

Boffin II. 165 Motion

 • 4

Hračky |

Víte, co je elektřina, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? Chcete ke stavebnici připojit letadlo nebo miniauto? Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, »

od 1 199 Kč

v 11 obchodech

Teddies Tajemství elektroniky Auto

Teddies Tajemství elektroniky Auto

Elektronická stavebnice doporučený věk od 6 let. Tajemství elektroniky, patří mezi elektronická stavebnice. Je vhodná pro všechny zvídavé děti od 6 let, které si vyzkouší až 50 experimentů. Docela sami si mohou sestavit auto nebo loď s elektrickým »

od 540 Kč

ve 3 obchodech

Teddies Hra Abeceda 170325

Teddies Hra Abeceda 170325

Hra Abeceda - 1 ks Soubor naučně-logických společenských her ABECEDA obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, »

od 79 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.