Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Technická univerzita v Košiciach Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók

Knihy

Technická univerzita v Košiciach Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók

Hodnocení: 1x
  • 4

Vysokoškolská učebnica obsahuje základné definície z oblasti materiálových tokov a logistiky, princípy systémového projektovania materiálových tokov, vymenovanie a popis aktívnych a pasívnych logistických prvkov a princípy logistického riadenia materiálových tokov. Obsahuje tiež výsledky výskumu autorov v rámci VEGA ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Technická univerzita v Košiciach Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Vysokoškolská učebnica obsahuje základné definície z oblasti materiálových tokov a logistiky, princípy systémového projektovania materiálových tokov, vymenovanie a popis aktívnych a pasívnych logistických prvkov a princípy logistického riadenia materiálových tokov. Obsahuje tiež výsledky výskumu autorov v rámci VEGA č. 5 MŠ SR. Predložená vysokoškolská učebnica "Materiálové toky a logistika" je len výňatkom z celkovej škály problematiky logistiky a je určená pre základné štúdium na strojníckych fakultách » ... a dál?

Produkt Technická univerzita v Košiciach Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók

Technická univerzita v Košiciach Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók - parametry

Název produktu: Technická univerzita v Košiciach Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vysokoškolská učebnica obsahuje základné definície z oblasti materiálových tokov a logistiky, princípy systémového projektovania materiálových tokov, vymenovanie a popis aktívnych a pasívnych logistických prvkov a princípy logistického riadenia materiálových tokov. Obsahuje tiež výsledky výskumu autorov v rámci VEGA č. 5 MŠ SR. Predložená vysokoškolská učebnica "Materiálové toky a logistika" je len výňatkom z celkovej škály problematiky logistiky a je určená pre základné štúdium na strojníckych fakultách a iných technických vysokých školách. Táto tematická orientácia je podmienená skutočnosťou, že ako v minulosti, tak aj v súčasnosti sa v celom národnom hospodárstve na manipuláciu s materiálom vynakladajú značné finančné čiastky celkových nákladov (až 60%) pri výrobe výrobkov a ich distribúcii. Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók Materiálové toky a logistika - Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók od authora Peter Bigoš, Imrich Kiss, Juraj Ritók a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé

ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.