MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Tebokan 40 mg 100 tablet

Ostatní z kategorie léky

Tebokan 40 mg 100 tablet

Hodnocení: 63x
  • 3.79365
EAN: 9006396111635

Bez porady s lékařem se přípravek užívá při poruchách duševní výkonnosti s příznaky: poruchy paměti, poruchy koncentrace, emoční labilita hlavně u starších osob. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE TEBOKAN 40 mg Potahované tablety Ginkgo bilobae extractum sicc. normatum (EGb 761) Přečtěte si pozorně tuto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.84762
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Tebokan 40 mg 100 tablet

Čerstvá hodnocení Tebokan 40 mg 100 tablet

  • 4

Irena, 10. května 2017

Tyto tablety mi doporučil lékař. Užívám to zatím krátce takže nemůžu objektivně hodnotit.


Specifikace Tebokan 40 mg 100 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce Dr. Willmar Schwabe
Nejnižší cena 208 Kč
Forma přípravku Tablety

Přípravek je určen na poruchy paměti, poruchy koncentrace, emoční labilitu spojenou s depresí především u starších lidí. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Tebokan 40 mg 100 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouTebokan 40 mg 100 tablet - parametry

Název produktu: Tebokan 40 mg 100 tablet
Výrobce: Dr. Willmar Schwabe
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 308 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.79 bodů z 5
Počet hodnocení: 63 x
Hodnocení:
  • 3.79365
Forma přípravku Tablety
Podrobný popis:

Bez porady s lékařem se přípravek užívá při poruchách duševní výkonnosti s příznaky: poruchy paměti, poruchy koncentrace, emoční labilita hlavně u starších osob. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE TEBOKAN 40 mg Potahované tablety Ginkgo bilobae extractum sicc. normatum (EGb 761) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek TEBOKAN 40 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 8 týdnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je TEBOKAN 40 mg a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete TEBOKAN 40 mg užívat 3. Jak se TEBOKAN 40 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak TEBOKAN 40 mg uchovávat 6. Další informace 1. CO JE TEBOKAN 40 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ TEBOKAN 40 mg obsahuje speciální extrakt EGb 761 z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), standardizovaný na 24% flavonových glykosidů a 6% terpenových laktonů (ginkgolidy A, B, C, J a bilobalid), který má účinek vazodilatační (cévy rozšiřující) v tepenné oblasti a reologický (zlepšuje průtokové vlastnosti krve). Snížením kapilární propustnosti (permeability) působí lehce protiedémově (proti otokům). Podporuje žilní tonus (napětí), zlepšuje využití glukózy v buňkách a snižuje tvorbu a přítomnost nežádoucích produktů vznikajících při metabolismu (tzv. volných kyslíkových radikálů). Přípravek zvyšuje syntézu a uvolňování substance nazývající se acetylcholin, jejíž množství je ve stáří sníženo. Bez porady s lékařem se přípravek užívá - při poruchách duševní výkonnosti s příznaky: poruchy paměti, poruchy koncentrace, emoční labilita hlavně u starších osob. Po poradě s lékařem se dále přípravek užívá - při syndromu demence (primární degenerativní demence Alzheimerova typu, vaskulární demence, smíšené formy demence). - při poruchách prokrvení končetin a mikrocirkulace jako je obstrukční choroba periferních tepen ve stadiu I.-II. podle Fontaina (claudicatio intermittens), Raynaudův syndrom apod., - při senzorických poruchách na základě cévní insuficience (nedostatečnosti): závratích, ušních šelestech (tinitus), snížení sluchu u starších osob. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE TEBOKAN 40 mg UŽÍVAT Neužívejte TEBOKAN 40 mg - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na extrakty z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) nebo na kteroukoli další složku léku TEBOKAN 40 mg. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku TEBOKAN 40 mg je zapotřebí Vzhledem k tomu, že nejso


Zkušenosti s Tebokan 40 mg 100 tablet

Neznámý, 2. října 2018Spokojenost
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Irena, 10. května 2017Tyto tablety mi doporučil lékař. Užívám to zatím krátce takže nemůžu objektivně hodnotit.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Jindra, 14. února 2017Užívám ho krátce tak ještě nevím
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Tebokan 40 mg 100 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.