Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart

Mapy, atlasy a průvodce

TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart

Hodnocení: 1x
  • 4

Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 73 Kč

Publikace: JESENÍKY JIH 1 : 25 000 - Geodézie On Line. CHKO Jeseníky jih Červenohorské sedlo - Praděd - Velké Losiny- Vrbno pod Pradědem - Karlova Studánka - Malá Morávka - Rýmařov CHKO Jeseníky Oboustranná turistická a cykloturistická mapa 1:25 000, 1. vydání, duben 2010, souřadnicová síť WGS 84 UTM Líc: Jeseníky jih - západ Rub: Jeseníky jih - východ Publikace: JESENÍKY JIH 1 : 25 000 - Geodézie On Line. ... a dál?

Produkt TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart

TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart - parametry

Název produktu: TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, vinice, chmelnice), výškové kóty, vrstevnice po 10 m, ... Mapa dále obsahuje pásové a místní turistické značení, turistické směrovníky, kilometráž; cykloturistické trasy; naučné stezky; turistické lyžařské trasy, sjezdové tratě, lanovky a vleky; jezdecké trasy a samozřejmě zobrazuje pro turisty atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky, muzea a galerie, koupaliště, vybrané restaurace a ubytovací zařízení,... (chráněná krajinná oblast : 1 : 25 000 [kartografický dokument]) Publikace: JESENÍKY JIH 1 : 25 000 - Geodézie On Line. CHKO Jeseníky jih Červenohorské sedlo - Praděd - Velké Losiny-

Vrbno pod Pradědem - Karlova Studánka - Malá Morávka - Rýmařov CHKO

Jeseníky Oboustranná turistická a cykloturistická mapa 1:25 000, 1.

vydání, duben 2010, souřadnicová síť WGS 84 UTM Líc: Jeseníky jih -

západ Rub: Jeseníky jih - východ Publikace: JESENÍKY JIH 1 : 25 000 - Geodézie On Line. TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart. TCM 1:25T Jeseníky jih Eurokart od nakladatelství v kategorii | | Mapy a Atlasy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.