Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Taschen The Grand Tour - Harry Seidler

Učebnice/Odborná literatura

Taschen The Grand Tour - Harry Seidler

Hodnocení: 1x
  • 4

Architect Harry Seidler spent more than 50 years traveling the globe, extensively photographing the peak achievements in architecture from 3000 B.C. to the present day. Thanks to sound advice given to him early on by his photographer brother Marcell (“Only use Leica cameras and Kodachrome film, which is archival”), ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Taschen The Grand Tour - Harry Seidler

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 468 Kč

Architect Harry Seidler spent more than 50 years traveling the globe, extensively photographing the peak achievements in architecture from 3000 B.C. to the present day. Thanks to sound advice given to him early on by his photographer brother Marcell (“Only use Leica cameras and Kodachrome film, which is archival”), Seidler’s hobby quickly developed into a passion and, finally, an impressive archive of world architecture. Including, of course, many of the world’s most famous architectural structures, Seidler’s » ... a dál?

Produkt Taschen The Grand Tour - Harry Seidler

Taschen The Grand Tour - Harry Seidler - parametry

Název produktu: Taschen The Grand Tour - Harry Seidler
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 468 Kč
Maximální cena: 468 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Architect Harry Seidler spent more than 50 years traveling the globe, extensively photographing the peak achievements in architecture from 3000 B.C. to the present day. Thanks to sound advice given to him early on by his photographer brother Marcell (“Only use Leica cameras and Kodachrome film, which is archival”), Seidler’s hobby quickly developed into a passion and, finally, an impressive archive of world architecture. Including, of course, many of the world’s most famous architectural structures, Seidler’s photographs illustrate the history and style - country by country - of architecture in Europe, the Middle East, Asia, and the Americas. Divided into chapters by country, each with a brief introduction outlining its architectural history, The Grand Tour offers armchair travelers, students, architecture buffs, and historians the opportunity to browse the buildings of the world through one man’s photographs - the fruits of a passionate, half-century endeavor. The Grand Tour - Harry Seidler od

authora Harry Seidler a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Se slevou nabízíme exemplář s drobnými vadami na obáce Architekt Harry Seidler strávil více než 50 lety cestováním po celém světě a fotografováním maximálních úspěchů v architektuře od roku 3000 před naším letopočtem až po současnost. Díky dobré radě, kterou mu na začátku dal jeho bratr fotografe Marcell: "Používej pouze fotoaparát Leica a archivní film Kodachrome", se Seidlerův koníček rychle vyvinul až do vášně a nakonec i v impozantní archiv světové architektury. V knize tak samozřejmě najdeme mnoho z nejslavnějších světových architektonických památek, Seidlerovi fotografie ilustrují historii a styl architektury jednotlivých zemí světa v Evropě, na Středním východě, v Asii a v Americe. Kniha je rozdělena do kapitol podle zemí. Každá z kapitol obsahuje krátký úvod, který nastíní architektonickou historii dané země. Grand Tour nadchne studenty, milovníky architektury i historie, kteří získávají příležitost procházet budovy světa skrze fotografie člověka, kteří jim věnoval půlstoletí vášně a úsilí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.