Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení

Učebnice/Odborná literatura

Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení

Hodnocení: 1x
  • 3.5

pracovní sešit pro děti ve věku 4 - 7 let Celobarevný pracovní sešit určený pro děti ve věku 4 – 7 let je dalším z edice Moje krůčky a také se zaměřuje na rozvoj dovedností, které jsou pro úspěšný vstup dítěte do školy důležité Zaměřuje se zejména na rozvoj postřehu, pozornosti, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení koupíte i tady

Specifikace Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 66 Kč

Celobarevný pracovní sešit pro děti od 4 do 7 let. Rozvíjí postřeh, pozornost, smyslové vnímání, orientaci v prostoru, logické a kombinační myšlení a paměť. Pracuje s myšlenkovými operacemi: srovnáván ... a dál?

Produkt Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení

Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení - parametry

Název produktu: Tarábková Mária, Profant Tomáš: Moje krůčky k přemýšlení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

pracovní sešit pro děti ve věku 4 - 7 let Celobarevný pracovní sešit určený pro děti ve věku 4 – 7 let je dalším z edice Moje krůčky a také se zaměřuje na rozvoj dovedností, které jsou pro úspěšný vstup dítěte do školy důležité Zaměřuje se zejména na rozvoj postřehu, pozornosti, smyslového vnímání, orientace v prostoru, logického a kombinačního myšlení, představivosti a paměti. Rozvíjí také neméně důležitou vytrvalost, soustředěnost a zaměřenou pozornost dětí. Pracuje se základními myšlenkovými operacemi: srovnávání, třídění, analýza, syntéza, zobecňování a abstrakce. Dítě využívá i svých psacích a kresebných návyků, které si tak utvrzuje. K jednotlivým úkolům jsou zařazeny stručné pokyny pro práci s dítětem. Nenásilná a hravá forma zpracování podporuje vnitřní motivaci dítěte k řešení úkolů. Vhodné k používání doma a také v mateřských školách či školních družinách.

Mezi dětmi předškolního věku jsou velké rozdíly v připravenosti na školní docházku. Jako reakce na tento fakt vznikla Edice Moje krůčky, která je určena právě dětem předškolního věku, jejich rodičům a prarodičům, učitelkám mateřských škol a všem dalším, kteří chtějí děti pro školu i do života vybavit co nejlépe.

Publikace obsahují spoustu her a zajímavých úkolů, které jsou zaměřeny na rozvoj smyslového vnímání, myšlení, řeči a jemné motoriky. Jsou zdrojem námětů k vyprávění, uvažování a poznávání. Rozvíjejí postřeh, pozornost, představivost, orientaci a paměť. Při čtení motivačního příběhu knih či zadávání a řešení úkolů je potřebná příjemná spolupráce dětí a dospělých, která umožňuje užitečně trávit společné volné chvíle a přitom se navzájem poznávat.

Práce s knížkami nenásilným a hravým způsobem rozvíjí potřebné schopnosti a dovednosti, čímž předškoláky připravuje na změny, které na ně v 1. třídě čekají. Usilujeme o to, aby děti při vstupu do školy byly lépe schopny čelit kladeným nárokům, jinému prostředí a novým situacím, aby snáze zvládaly komunikaci s novými lidmi ve škole a lépe se orientovaly v novém prostředí.

A4, sešitová vazba, 48 stran Celobarevný pracovní sešit pro děti od 4 do 7 let. Rozvíjí postřeh, pozornost, smyslové vnímání, orientaci v prostoru, logické a kombinační myšlení a paměť. Pracuje s myšlenkovými operacemi: srovnávání, třídění, analýza, syntéza, zobecňování a abstrakce.Podtitul: pro děti ve věku 4-7 letAutor: Mária Tarábková; Tomáš ProfantRok vydání­: 2002Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-86285-71-5Počet stran: 48Rozměry: 211,0 x 296,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.