Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy

Knihy

Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy - Táňa Smolková. Mgr. Táňa Smolková ve své publikaci shrnuje své zkušenosti z pedagogického působení: objasňuje filozofii a cíle waldorfské pedagogiky, popisuje metody práce s dětmi podle jejích zásad a poskytuje množství praktických rad, jež lze s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy koupíte i tady

Specifikace Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 126 Kč

Waldorfská pedagogika je specifický směr ve vzdělávání, vycházející z učení rakouského filozofa Rudolfa Steinera (1861-1925). Jejím základním rysem je snaha o rozvoj člověka v jeho celistvosti, o utvá ... a dál?

Produkt Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy

Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy - parametry

Název produktu: Táňa Smolková: Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy - Táňa Smolková. Mgr. Táňa Smolková ve své publikaci shrnuje své zkušenosti z pedagogického působení: objasňuje filozofii a cíle waldorfské pedagogiky, popisuje metody práce s dětmi podle jejích zásad a poskytuje množství praktických rad, jež lze s prospěchem využít ve všech typech mateřských škol. Dětství patří k nejvýznamnějším obdobím lidského vývoje, poznamenává charakter člověka a jeho chování a předznamenává jeho život na celou dobu. Od kvality dětství se později odvíjí kvalita života v dospělosti. Cestou k dosažení této kvality je výchova – v rodině a ve škole. Výchova v souvislosti se vzděláním rozhodně usměrňuje proces formování osobnosti a svým cílem a obsahem je nezbytnou kategorií společenského života. Je cestou k produkci a reprodukci hmotných a duchovních hodnot. Metody výchovy mohou mít různé podoby, tak jak je reprezentují různé pedagogické směry. Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy - Táňa Smolková od nakladatelství Maitrea a.s. v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Waldorfská pedagogika je specifický směr ve vzdělávání, vycházející z učení rakouského filozofa Rudolfa Steinera (1861-1925). Jejím základním rysem je snaha o rozvoj člověka v jeho celistvosti, o utváření vztahu ke světu pomocí sil myšlení, cítění a vůle. Klade značný důraz na pěstování humanity, tolerance a respektu vůči druhým. Významnou pomoc ve výchovném a vzdělávacím procesu poskytuje mateřská škola jako prostředí, v němž začíná rozvoj osobnostních rysů a kde lze jej lze efektivně a prospěšně ovlivnit. Mgr. Táňa Smolková ve své publikaci shrnuje své zkušenosti z pedagogického působení: objasňuje filozofii a cíle waldorfské pedagogiky, popisuje metody práce s dětmi podle jejích zásad a poskytuje množství praktických rad, jež lze s prospěchem využít ve všech typech mateřských škol. (vzdělávací program waldorfské mateřské školy)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.